2017-07-06T18:25:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 4 75%
Ostrołęka,

Uroczyste powołanie Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce  [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
3
1
2
Dziś w siedzibie ostrołęckiej komendy policji odbyła się uroczystość związana z powołaniem na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce nadkom. Krzysztofa Szymańskiego oraz I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce kom. Jarosława Deptuły.

Rozkazy o mianowaniu wręczył Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu insp. Tomasz Michułka.

W ceremonii uczestniczyli, m.in.  Komendant Wojewódzki zs. w Radomiu Pan inspektor Tomasz Michułka, Prezydent miasta Ostrołęki Pan Janusz Kotowski, Wicestarosta Powiatu Ostrołęckiego Pan Krzysztof Parzychowski, Prokurator Rejonowy w Ostrołęce Pani Dorota Korzep – Czekalska, Zastępca Prokuratora Okręgowego w Ostrołęce Pani Anna Drewnowska, Komendanci i Dyrektorzy zaprzyjaźnionych służb mundurowych, przedstawiciele administracji publicznej i samorządu terytorialnego, zaproszeni goście oraz policjanci i pracownicy Policji.

Podczas uroczystości Komendant Wojewódzki Policji insp. Tomasz Michułka, w obecności wszystkich zgromadzonych gości wręczył nadkom. Krzysztofowi Szymańskiemu rozkaz o powołaniu na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce. Z kolei kom. Jarosław Deptuła został powołany na I Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce.

Nowy szef ostrołęckiej policji służbę  rozpoczął w 1999 roku.  Niemal od samego początku  był związany z pionem kryminalnym. W roku 2013 jako naczelnik wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu na terenie garnizonu mazowieckiego objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie nadzorował pion kryminalny. W 2016 roku wrócił do Ostrołęki, gdzie objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji. Tu również podlegał mu pion kryminalny.

Kom. Deptuła służbę w policji rozpoczął w 1995 roku na początku w pionie prewencji. Jest doświadczonym oficerem, który od ponad 17 lat nierozwalanie związany jest z wydziałem kryminalnym ostrołęckiej komendy. 20 kwietnia 2017 r. został powołany na I Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce.

Całej uroczystości towarzyszył sztandar Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce oraz policjanci i pracownicy ostrołęckiej komendy i posterunków policji.
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~tw bolek , 22:15 06-07-2017,   -
policjanty że ho ho...
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 00:16 07-07-2017,   -
Fajną ma fryzurę Ten el comendante z Radomia.....Świat się wyj.....ł chyba już faktycznie do góry nogami.....zamiast munduru w dresie do tej fryzurki powinien się zaprezentować...;-))))
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~tw bolek , 22:15 06-07-2017,   -
policjanty że ho ho...
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również