zdjecie 1325
zdjecie 1325
zdjecie 1325
2021-08-14T20:42:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

5 ulic w Ostrołęce, którym przydałby się remont

REKLAMA
REKLAMA
5
1
67

W Ostrołęce nie brakuje ulic, które aż proszą się o remont, gruntowną przebudowę lub... po prostu budowę. Zabieramy Was w pięć miejsc, w których ciężki sprzęt zwiastujący inwestycję byłby mile widziany.

Ulica Cieplińskiego "Pługa"

To jedna z najpilniejszych potrzeb, jeżeli chodzi o ulice w mieście. Droga, która prowadzi do dużego osiedla, jest w kiepskim stanie. Sam fakt jazdy po piaskowej drodze nie jest komfortowy, a gdy dołożymy do tego jeszcze opady deszczu lub inne niesprzyjające warunki - mamy obraz nędzy i rozpaczy. Po autach, które mkną Cieplińskiego, zostają tylko tumany kurzu. Chyba już czas na asfalt...

zdjecie

zdjecie

Ulica Graniczna

Gdy spadnie deszcz, przy ulicy Granicznej spokojnie mogłaby się realizować sekcja kajakarska. Woda zalewa ulicę, przez co ciężko przejść i przejechać. Mieszkańcy też już mają dość podtopień i w liczbie 168 napisali petycję, w której domagają się podjęcia działań w celu naprawienia obecnego stanu rzeczy.

zdjeciezdjecie

Ulica Sienkiewicza

Potrzebę remontu ulicy Sienkiewicza zgłaszali radni Grzegorz Milewski i Wojciech Zarzycki. Władze miasta odpowiadają, że "zadanie będzie rozważane do realizacji podczas prac nad budżetem inwestycyjnym w latach następnych w miarę posiadanych środków finansowych", lecz na razie nie zostało rozważone pozytywnie.

zdjeciezdjecie

Ulica Słoneczna

Kiedy jakiś czas temu zapytaliśmy naszych czytelników, jaka ulica powinna zostać wyremontowana w pierwszej kolejności, odpowiedź "Słoneczna" padała najczęściej. Rzeczwiście - tą drogą codziennie do Ostrołęki zmierza duża grupa mieszkańców gminy Lelis. Problematyczna jest nie tylko Słoneczna, ale i skrzyżowanie z drogą krajową, na którym trzeba swoje odstać, żeby włączyć się do ruchu w kierunku mostu. Zapowiedzi dotyczących tej drogi było wiele, ale na razie - bez skutku.

zdjeciezdjecie

Ulica Targowa

A konkretnie - odcinek ulicy od ronda Anny Walentynowicz do ronda ks. Waltera przy obwodnicy. Mieszkańcy Ostrołęki wskazywali już niejednokrotnie, że na tej ulicy jest wzmożony ruch, a brak chodników czy ścieżki rowerowej nie wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo. Odcinek nie jest długi, ale mocno uczęszczany - może uda się go wyremontować?

zdjeciezdjecie


To oczywiście tylko część ulic, którym przydałoby się odświeżenie lub gruntowna przebudowa. Coś o tym wiedzą również mieszkańcy ulicy Pomian czy liczni użytkownicy ulicy Stacha Konwy. Znacie jeszcze jakieś ulice, wymagające inwestycji? Dajcie znać w komentarzach.

REKLAMA
zdjecie 1325
Więcej o: Ostrołęka, ulice

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×