eOstroleka.pl
Ostrołęka, NASZ NEWS

Awantura na zakupach zakończona bójką i interwencją policji

REKLAMA
zdjecie 8989
zdjecie 8989
fot. Czytelnikfot. Czytelnik
REKLAMA

W jednym z dyskontów spożywczych na osiedlu Stacja doszło wczoraj do bójki. Zaczęło się od słownych przepychanek podczas zakupów wewnątrz sklepu. Potem w ruch poszły pięści. Na miejsce wezwano policję.

Do zdarzenia doszło w środę, 2 lutego w markecie popularnej sieci dyskontowej na osiedlu Stacja w Ostrołęce. Dwóch mężczyzn – jeden z powiatu makowskiego, drugi z powiatu łomżyńskiego zaczęło sprzeczać się ze znanych wyłącznie sobie powodów. Konfliktu wewnątrz sklepu nie udało im się rozstrzygnąć, więc jeden z mężczyzn postanowił poczekać na drugiego na parkingu przed sklepem. Gdy ten wyszedł, dyskusja przerodziła się w szarpaninę.

Do szamoczących się mężczyzn wezwano policję. O komentarz do tego zdarzenia poprosiliśmy rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Około godziny 17:00 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące szarpaniny między dwiema osobami pod jednym ze sklepów na terenie Ostrołęki. Uczestniczył w niej 21-letni mieszkaniec powiatu makowskiego i 46-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. W wyniku szarpaniny jeden z mężczyzn doznał lekkich obrażeń. Panowie zostali pouczeni o swoich prawach i obowiązkach, żaden z nich nie zdecydował się złożyć zawiadomienia.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Jak ustaliliśmy młodszy z uczestników zajścia był pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie blisko promil alkoholu.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  31  1  2
×