eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ciąg dalszy zmian w prokuraturze

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 1255

Zmian w wymiarze sprawiedliwości ciąg dalszy. Tym razem na stanowisku zastępcy Prokuratora Rejonowego w Ostrołęce.

W marcu br. doszło do istotnych zmian w Prokuraturze Rejonowej w Ostrołęce. Prokuratorem Rejonowym została mianowana prokurator Karolina Szulkowska. W przeszłości nowa szefowa ostrołęckiej prokuratury rejonowej stała na czele Prokuratury Rejonowej w Łomży, pracowała też już w ostrołęckiej prokuraturze. 

Mówiło się już wtedy, że wkrótce dojdzie do zmiany na stanowisku zastępcy Prokuratora Rejonowego i w tym kontekście pojawiało się nazwisko prokuratora Adama Warchali. Choć na zmianę trzeba było jakiś czas poczekać, to jest już ona sfinalizowana i prokurator Warchala jest już zastępcą Prokuratora Rejonowego. Przed nim to stanowisko zajmowała prokurator Edyta Osińska. 

Tym samym, po tym, jak w 2023 r. zmienił się Prokurator Generalny, wymieniono już całe kierownictwo ostrołęckich jednostek prokuratury. 

REKLAMA
zdjecie 1255

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17  18 dk19  20
 21  22  23  24  25 dk26  27
 28  29  30  31  1  2  3
×