eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Interwencja Czytelnika: „Kierowca ostrołęckiego PKS wyzywał mnie od debili i groził”

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl fot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Jednego z naszych czytelników spotkała dość nieprzyjemna sytuacja. Kierowca ostrołęckiego PKS nie dosyć, że go obrażał, to na dodatek groził pobiciem. Przedstawiciel firmy zapewnia, że wobec kierowcy wyciągnięto konsekwencje.

Jechałem autobusem do Olsztyna - napisał w liście do naszej redakcji czytelnik. Kiedy dojechaliśmy, grupa osób, łącznie ze mną, chciała wysiąść tylnymi drzwiami pojazdu, ponieważ z przodu było dużo ludzi. Kierowca nie chciał otworzyć, więc otworzyliśmy drzwi ręcznie. Gdy wyszedłem usłyszałem krzyk kierowcy: „Ty debilu, chcesz w czapę”. Po chwili odszedł mrucząc pod nosem słowa: „Debil, baran”. Chciałbym się dowiedzieć, dlaczego kierowca był tak agresywny? Czy PKS uczy swoich kierowców, aby tak traktowali pasażerów? - pytał ostrołęczanin.

O wyjaśnienie sytuacji zwróciliśmy się do PKS w Ostrołęce. Odpowiedzi udzielił nam Krzysztof Kowalczyk.

- W nawiązaniu do skargi pasażera, chcę sprostować, że opisana sytuacja miał miejsce w dniu 9 marca. Przeprowadziliśmy rozmowę z kierowcą, który przyznał, że zwrócił uwagę pasażerowi, (ponieważ te drzwi powinien otwierać kierowca), natomiast nie potwierdził, iż używał tak wulgarnych słów w stosunku do pasażera. W odpowiedzi na pytanie, opisane zachowanie nie jest w naszej firmie absolutnie dopuszczalne. Niemniej jednak, jeśli pasażer w jakiś sposób poczuł się urażony, bardzo przepraszamy. W stosunku do kierowcy zostały wyciągnięte konsekwencje służbowe - poinformował nas Kowalczyk.


Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś coś nadzwyczajnego, śmiesznego, a może masz problem, którym chciałbyś się podzielić. Jeżeli tak, to skontaktuj się z nami! Kontakt:


J. Pych

REKLAMA
Kalendarz imprez
grudzień 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12  13 dk14  15 dk16 dk17
 18 dk19  20  21  22  23  24
 25  26  27  28  29  30 dk31
×