eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Kadzidlańscy samorządowcy z wizytą w Warszawie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 5661
fot. UG w Kadzidlefot. UG w Kadzidle
REKLAMA
zdjecie 5661
Samorządowcy z gminy Kadzidło wzięli udział w wycieczce do Warszawy. W programie wizyty znalazły się m.in. Sejm, Senat, Muzeum Katyńskie i Muzeum Powstania Warszawskiego.

Delegację z Gminy Kadzidło podjął w parlamencie poseł Andrzej Halicki. Przewodniczka opowiedziała o polskiej demokracji, organizacji pracy Sejmu, ścieżce legislacyjnej, sposobie głosowania, rozmieszczeniu posłów poszczególnych partii politycznych w sali plenarnej. Wizytę w Warszawie dopełniło zwiedzanie Muzeum Katyńskiego oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Ta część miała charakter pielgrzymki-hołdu dla męczenników i bohaterów narodowych.

Wyjazd do Warszawy zorganizował wójt Dariusz Łukaszewski.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×