eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Maraton zabiegów kosmetycznych dla WOŚP!

REKLAMA
zdjecie 8745
REKLAMA

Jeden z najpopularniejszych w regionie salonów piękności – Serenity Day SPA organizuje swoisty maraton zabiegów kosmetycznych, z którego całkowity dochód zasili konto ostrołęckiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serenity Day SPA przyłącza się do gry z ostrołęckim sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od 07.01.2019 roku w recepcji gabinetu będzie stała puszka stacjonarna, do której klienci będą mogli wrzucać datki. Dodatkowo salon przygotował pewnego rodzaju maraton zabiegów kosmetycznych, z których całkowity dochód zasili konto WOŚP.
 
Zabiegi wykonywane będą w dniu finału w godzinach od 10.00-17.00. W ofercie salonu m.in.
 
Zabieg jedwabny dla regeneracji dłoni
Wyjątkowo delikatny i skuteczny zabieg dla dłoni z wykorzystaniem kosmetyków Organique. Idealna pielęgnacja zniszczonej skóry rąk, która pozbawi szorstkiego naskórka oraz przywróci prawidłowe nawilżenie i miękkość dłoniom.
 
Parafina na dłonie
To idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą rąk. Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach po zabiegu z wykorzystaniem parafiny od razu zobaczą różnicę. Dłonie staną się miękkie i cudownie gładkie. Efekt utrzymuje się przez kilka dni.
 
Henna brwi i rzęs
Codzienne malowanie brwi i rzęs jest uciążliwe, czasochłonne, a przede wszystkim daje krótkotrwały efekt. Idealne rozwiązanie to henna brwi i rzęs. Ten znany od wieków specyfik, nada spojrzeniu wyjątkowego charakteru, który utrzyma się zdecydowanie dłużej niż tradycyjne kosmetyki.
 
Masaż klasyczny
W zależności od preferencji-relaksuje lub pomoże uśmierzyć bóle mięśni i stawów. Pobudzi krążenie, odpręży ciało, ukoi umysł i duszę. Rozładuje stres i wprowadzi w stan błogiego wyciszenia
 
Vip-line
VIP LINE jest to zabieg polegający na elektrostymulacji mięśni.
Podczas 25 minut zabiegu mięśnie wykonują pracę jak podczas trzech godzin ćwiczeń na siłowni. Specjalne fale kierunkowe sprawiają, że wiązki mięśni wykonują nieco inne ruchy
niż przy tradycyjnej elektrostymulacji tzw. ruchy skrętne, które pobierając energię
z okolicznych tkanek tłuszczowych, spalają cukier i tłuszcz.  
 
Drenaż limfatyczny maszynowy
Podczas zabiegu na ciało nakładany jest specjalny kombinezon, który napełniony jest powietrzem. Wypełniający się kombinezon opróżnia węzły limfatyczne, odblokowuje kanały limfatyczne. Zabieg jest bardzo przyjemny i odprężający. Biopress może być wykonywany jako samodzielny zabieg lub w połączeniu z innymi terapiami.
 
 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26  27 dk28
 29  30 dk31  1  2  3  4
×