eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nietypowa kolizja z udziałem dwójki dzieci w centrum Ostrołęki [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 6034
Ostrołęka: 11-letni chłopiec trafił do szpitala na skutek obrażeń, których doznał w wyniku kolizji z młodszą o rok dziewczynką. Oboje ze swoimi rodzicami jechali rowerami wzdłuż ulicy Hallera.

Do zdarzenia doszło w środę, 7 czerwca przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Według policyjnych ustaleń chłopiec i dziewczynka w wieku 11 i 10 lat jechali ze swoimi rodzicami chodnikiem wzdłuż ulicy Hallera.

- W pewnym momencie dziewczynka gwałtownie skręciła powodując, że chłopiec jadący obok niej uderzył w nią i wywrócił się. Mimo, że oboje młodzi rowerzyści poruszali się z niewielkimi prędkościami, chłopiec upadając doznał obrażeń i trafił do szpitala – poinformował nas mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że w wyniku kolizji 11-latek doznał jedynie powierzchownych obrażeń.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8  9  10  11 dk12  13
 14  15  16  17  18  19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31  1  2  3
×