eOstroleka.pl
Ostrołęka,

O profilaktyce uzależnień z uczniami ZSZ nr 1 [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 272
fot. archiwum szkołyfot. archiwum szkoły
REKLAMA
Posłuchaj
W Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce odbyło się spotkanie profilaktyczno-ewangelizacyjne. W tym roku hasłem przewodnim była myśl z listu Świętego Pawła do Filipian „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia”.

Spotkanie miało na celu uświadomienie młodzieży zła tkwiącego w uzależnieniach i wskazanie dróg wyjścia osobom zagubionym, potrzebującym pomocy i chcącym ratować własne życie. Spotkanie było podzielone na dwie części. Na pierwsza część złożyły się dwie scenki pt: „Iluzja” i „Szlachetne zdrowie” zaprezentowana przez uczniów ZSZ nr 1 oraz prezentacja „MARIHUANA- FAKTY, MITY SPORY”.

Druga część to występy muzyczne. Na początku wystąpiła Natalia Rama uczennica klasy IV I w duecie z Adamem Wołoszem. Następnie Kuba podzielił się swoim doświadczeniem wyjścia z uzależnienia od narkotyków i roli jaką odegrała w tym wiara. Zaprezentował również swoje nowe utwory. Finałem koncertu był recital Adama Wołosza. Kolejne piosenki były przeplatane opowieścią o trudnej przeszłości.

Całość przygotował wraz z uczniami klas IIIP, IVi, IIIi Arkadiusz Kruczyk.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13  14
dk15  16 dk17  18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×