eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Od 10 lat tworzą dom pełen serdeczności dla osób niepełnosprawnych [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 94
zdjecie 94
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

We wtorek, 12 września w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyła się uroczystość związana z jubileuszem 10-lecia istnienia Środowiskowego Domu Samopomocy. Była to okazja do podziękowań osobom, które przez cały ten czas poświęcały się tworząc dla osób niepełnosprawnych miejsce pełne serdeczności i dobra.

Do wspólnego świętowania 10-tych urodzin Środowiskowego Domu Samopomocy w Ostrołęce zaproszono władze miasta, radnych, przedstawicieli władz centralnych, instytucji, które na co dzień współpracują z ŚDS oraz rodziny podopiecznych, osób niepełnosprawnych korzystających z tej formy wsparcia.

Zaproszeni goście nie szczędzili twórcom ŚDS, personelowi oraz podopiecznym ciepłych słów i pełnych serdeczności życzeń.

Dziękuję za 10 lat tej wspaniałej misji pełnionej przez kierownictwo i personel placówki, tego ciepła domowego i tej dobrej atmosfery. Uczestnikom również życzę wszystkiego dobrego na kolejne lata.

- mówił Marcin Grabowski, kierownik ostrołęckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Za taką pracę na rzecz słabszych chcemy dziś podziękować i kierownictwu domu ale też wszystkim pracownikom. To dobra okazja, żeby podziękować też współpracownikom. To dobrze, że tworzycie taką rodzinę, spotykacie się państwo, że odwiedzacie się.

- powiedziała Anna Gocłowska, wiceprezydent Ostrołęki.

To wspaniała okazja, żeby świętować i podziękować wszystkim tym, którzy niosą wsparcie, tym osobom, które tego wsparcia na co dzień potrzebują. Życzę kolejnych pięknych jubileuszy. Mam nadzieję, że tak jak w tym roku Samorząd Województwa Mazowieckiego, tak za 15 lat Środowiskowy Dom Samopomocy w Ostrołęce będzie obchodził huczne 25-lecie, czego serdecznie Państwu życzę.

- mówił Mariusz Popielarz, dyrektor ostrołęckiej delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Uroczystość uświetniła część artystyczna w wykonaniu podopiecznych ŚDS. Na scenie wystąpiły dwie grupy utalentowanych artystów z filii ŚDS przy ulicy Starosty Kosa oraz głównego ośrodka przy ulicy Farnej.

Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×