eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: Dzień Pracownika Socjalnego [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1171
zdjecie 1171
fot. www.ostroleka.plfot. www.ostroleka.pl
REKLAMA

W Dniu Pracownika Socjalnego przedstawiciele ostrołęckiego samorządu spotkali się dziś z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i podziękowali im za ich codzienną pracę na rzecz osób potrzebujących.

W spotkaniu z pracownikami socjalnymi udział wzięli: prezydent Ostrołęki, Janusz Kotowski, wiceprezydent Grzegorz Płocha oraz przewodniczący Rady Miasta Jerzy Grabowski. Spotkanie poprzedziło nabożeństwo w sanktuarium pw. św. Antoniego Padewskiego. Następnie, wszyscy spotkali się w Dziennym Domu Senior+. Tu podziękowania na ręce pracowników MOPR złożyły władze miasta, przypominając jednocześnie, że codzienne poświęcenie, choć niełatwe jest niezwykle ważne dla mieszkańców Ostrołęki.

Na dowód świetnej pracy wykonywanej w Ostrołęce, dyrektor Elżbieta Mierzejewska-Nicewicz poinformowała, że Klub Integracji Społecznej "Progress" w Ostrołęce otrzymał nagrodę z rąk minister Elżbiety Rafalskiej. Jednym z powodów była organizacja "Radosnego Świetlicobusu".

Dzień Pracownika Socjalnego to dzień, w którym świętują także pracownicy Miejskiego Żłobka przy ulicy Psarskiego w Ostrołęce. Prezydent Janusz Kotowski, wiceprezydent Grzegorz Płocha, przewodniczący Rady Miasta Jerzy Grabowski oraz Iwona Suska dyrektor Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miasta podziękowali pracownikom placówki za codzienną pracę z najmłodszymi mieszkańcami miasta, ich rodzicami, dziadkami. Spotkanie było także okazją do pożegnania najdłużej pracującej w żłobku, bo aż 42 lata Teresy Sasin. Pani Teresa poświęciła całe swoje zawodowe życie na wychowanie dzieci.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30  1  2  3  4  5
×