zdjecie 9344
zdjecie 9344
2015-09-04T17:30:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: Kulturalne propozycje na nadchodzący weekend [PROGRAM IMPREZ]

REKLAMA
Zdjęcie główneZenon Martyniuk, lider zespołu Akcent, fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Nadchodzący weekend przyniesie kilka kolejnych imprez i wydarzeń kulturalnych w Ostrołęce i regionie. Z licznych propozycji z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zobacz gdzie warto być w ten weekend.

Piątek to powrót po wakacyjnej przerwie cyklicznego projektu Strefa Muzy. Na hali im. Arkadiusza Gołasia wystąpi finalista trzeciej edycji programu X Factor - Grzegorz Hyży & Band. Początek koncertu o godzinie 19:00. Więcej o koncercie w naszej zapowiedzi.

W sobotę odbędzie się piknik rodzinny podsumowujący wakacyjną trasę Radosnego Świetlicobusu. Podczas wspólnej zabawy przy scenie miejskiej przy D.H. Kupiec kończącej tegoroczną trasę mobilnej świetlicy wziąć będzie można udział w grach i zabawach poprowadzonych przez wolontariuszy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Ostrołęce. Początek festynu o godzinie 10:30.

Dla fanów literatury zaplanowano na sobotę trzy wydarzenia organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie”. Mieszkańcy Ostrołęki „Spotkają się w Parku” na pikniku kulturalnym (tutajmożna znaleźć szczegóły imprezy), a mieszkańcy Lelisa i Olszewa-Borek będą mieli okazję do wspólnego czytania „Lalki” Bolesława Prusa podczas pikników w swoich miejscowościach. Początek w o godzinie 11:00 w Gminnych Bibliotekach Publicznych.

Niedziela upłynie pod znakiem festynów gminnych w Kadzidle i Czerwinie. Niedziela Kadzidlańska to propozycja dla mieszkańców z terenu całej gminy i nie tylko. Gwiazdą imprezy będzie zespół Za Pięć Dwunasta i Empty Box. Początek festynu o godzinie 11:00 w Zagrodzie Kurpiowskiej w Kadzidle.

Mieszkańcy Czerwina będą mogli spędzić wspólnie czas podczas dorocznego Jarmarku i Dni Kukurydzy. Jako gwiazda wieczoru wystąpi niekwestionowany król muzyki disco polo – Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Start imprezy o godzinie 13:30.

Najbliższa niedziela to także gratka dla kinomaniaków. Ostrołęckie Centrum Kultury organizuje dzień otwarty i prezentację otwartej w piątek, nowo wybudowanej małej sali kinowej połączoną z bezpłatnymi projekcjami filmów dla dzieci i dorosłych.

Pierwsza niedziela nowego roku szkolnego to także organizowana już po raz drugi przez największe w regionie centrum handlowe impreza pod hasłemZ Bursztynową do szkoły”.

Obszerne relacja z każdej z imprez zamieścimy zamieścimy po ich zakończeniu na łamach naszego serwisu. Życzymy udanego weekendu!

REKLAMA
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×