eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: Uczniowie-wolontariusze czytali przedszkolakom [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 3415
fot. archiwum przedszkolafot. archiwum przedszkola
REKLAMA
Posłuchaj
Grupa uczniów, wolontariuszy z Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce odwiedziła dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 8. Młodzież w ramach akcji wolontariackiej czytała swoim młodszym kolegom bajki i opowiadania.

Spotkanie uczniów z „czwórki” z przedszkolakami z „ósemki” odbyło się w czwartek, 10 listopada. Wychowankowie klas III TE i II TK wraz ze swoją nauczycielką, w ramach działalności wolontariackiej czytali swoim młodszym kolegom opowiadania i bajki. Dzieci słuchały czytanek z ogromnym zaciekawieniem. Młodzież została bardzo ciepło przyjęta przez każdą z grup, którą odwiedziła.

Ze spotkania zadowolona była każda ze stron, a starsi uczniowie już zapowiedzieli kolejne odwiedziny z nową porcją książek do przeczytania.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13  14
dk15  16 dk17  18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×