eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Pilny apel do władz miasta. „Minęło ponad 30 dni, zagrożenie nie zostało usunięte"

REKLAMA
zdjecie 6693
REKLAMA
zdjecie 6693
Posłuchaj

Radny Ryszard Żukowski złożył interpelację do prezydenta Pawła Niewiadomskiego w sprawie wciąż nierozwiązanego problemu na wyremontowanej części ulicy Słonecznej. Chodzi o kilkanaście drzew liściastych, które niebezpiecznie pochylają się w kierunku jezdni.

Jak wynika z treści pisma, radny zwraca uwagę na ten problem nie po raz pierwszy. Sprawę poruszał już na sesji rady miasta, a także przy wcześniejszych okazjach.

Na sesji Rady Miasta w dniu 26 marca 2026 r. (a także wcześniej) zgłaszałem istniejące zagrożenie na wyremontowanej części ulicy Słonecznej (kilkanaście drzew liściastych pochylonych w kierunku nawierzchni ulicy)" – pisze w interpelacji Ryszard Żukowski. „Pan Prezydent obiecał, że wkrótce problem zostanie rozwiązany. Minęło ponad 30 dni i zagrożenie nie zostało usunięte" – zaznacza radny.

Radny zdecydował się skierować formalne pismo.

W związku z tym zwracam się ponownie (tym razem na piśmie) w tej tak ważnej sprawie" – czytamy w interpelacji złożonej w Urzędzie Miasta Ostrołęki.

Dokument trafił do Pawła Niewiadomskiego z prośbą o zajęcie się tematem. Będziemy informować, jak na interpelację radnego zareaguje prezydent Ostrołęki.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×