2013-03-11T19:25:00+01:00 eOstroleka.pl
Polska,

Polsat News: Raper Żurom podpalił się na wizji [WIDEO]

REKLAMA
REKLAMA

Raper Andrzej Żuromski "Żurom" podpalił się w trakcie programu „Państwo w państwie” emitowanego na żywo w Polsacie News. Zrobił to by zaprotestować przeciwko funkcjonowaniu polskiego wymiar sprawiedliwości.

- Jestem niewinny i nie boję się nagłaśniać mojej sprawy, walczyć oto by się ten koszmar zakończył jak najszybciej dla mnie i moich bliskich. Podpalenie bluzy zaplanowałem parę dni wcześniej, nikogo nie informowałem bo bałem się "przecieku" informacji i dokładne przeszukanie przez ochronę, lub po prostu odwołanie mojego wystąpienia w tym programie.

zdjecie 300
Informuje, że jestem zdrowy psychicznie, nie była to próba samospalenia a jedynie podpalenie bluzy którą od samego początku miałem zamiar zdjąć. Użyłem podpałki w płynie oblewając w te sposób, by ewentualnie szybki ogień nie popalił mi twarzy i włosów. Nie mam ochoty i nie miałem odbierać sobie nigdy życia bo mam do niego wielką chęć i posiadam dwójkę małych dzieci, dla których między innymi walczę o lepsze jutro w Polsce. Sprawa traw ponad 6 lat i nie ma żadnego dowodu na moją winę, oprócz pomówienia i to ze "słuchu" jakiegoś bydlaka, który całkowicie stracił swoją wiarygodność już dawno!

Prokuratura nie zweryfikowała zeznań kłamcy i nie potrafi przyznać się do błędu. Zostałem osądzony już jako winny "300 % pewności, że zostanie wydany wyrok skazujący w tej sprawie" (wypowiedz rzecznika Prokuratury w Kielcach) gdy zostałem zatrzymany,a akt oskarżenia nie trafił jeszcze do Sądu!! Prokuratura Kielecka wspólnie z Kieleckim Sądem grają na czas nie stosując się do zaleceń Sądów Apelacyjnych i jeśli zachowanie "Jezusa" jest takie a nie inne, to powinny zostać odczytane jego zeznania, zatwierdzone i na tej podstawie powinienem zostać uniewinniony. Tak się nie dzieje i dlatego postanowiłem jakoś pokazać swój sprzeciw mocniej i w akcie przemyślanej desperacji podpaliłem bluzę występując na żywo w programie Państwo w Państwie. - napisał pod zamieszczonym w sieci filmem Raper Andrzej Żuromski "Żurom".

REKLAMA
zdjecie 490
Kalendarz imprez
wrzesień 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30  1
×