2013-03-11T19:25:00+01:00 eOstroleka.pl
Polska,

Polsat News: Raper Żurom podpalił się na wizji [WIDEO]

REKLAMA
REKLAMA
Raper Andrzej Żuromski "Żurom" podpalił się w trakcie programu „Państwo w państwie” emitowanego na żywo w Polsacie News. Zrobił to by zaprotestować przeciwko funkcjonowaniu polskiego wymiar sprawiedliwości.

- Jestem niewinny i nie boję się nagłaśniać mojej sprawy, walczyć oto by się ten koszmar zakończył jak najszybciej dla mnie i moich bliskich. Podpalenie bluzy zaplanowałem parę dni wcześniej, nikogo nie informowałem bo bałem się "przecieku" informacji i dokładne przeszukanie przez ochronę, lub po prostu odwołanie mojego wystąpienia w tym programie.

Informuje, że jestem zdrowy psychicznie, nie była to próba samospalenia a jedynie podpalenie bluzy którą od samego początku miałem zamiar zdjąć. Użyłem podpałki w płynie oblewając w te sposób, by ewentualnie szybki ogień nie popalił mi twarzy i włosów. Nie mam ochoty i nie miałem odbierać sobie nigdy życia bo mam do niego wielką chęć i posiadam dwójkę małych dzieci, dla których między innymi walczę o lepsze jutro w Polsce. Sprawa traw ponad 6 lat i nie ma żadnego dowodu na moją winę, oprócz pomówienia i to ze "słuchu" jakiegoś bydlaka, który całkowicie stracił swoją wiarygodność już dawno!

Prokuratura nie zweryfikowała zeznań kłamcy i nie potrafi przyznać się do błędu. Zostałem osądzony już jako winny "300 % pewności, że zostanie wydany wyrok skazujący w tej sprawie" (wypowiedz rzecznika Prokuratury w Kielcach) gdy zostałem zatrzymany,a akt oskarżenia nie trafił jeszcze do Sądu!! Prokuratura Kielecka wspólnie z Kieleckim Sądem grają na czas nie stosując się do zaleceń Sądów Apelacyjnych i jeśli zachowanie "Jezusa" jest takie a nie inne, to powinny zostać odczytane jego zeznania, zatwierdzone i na tej podstawie powinienem zostać uniewinniony. Tak się nie dzieje i dlatego postanowiłem jakoś pokazać swój sprzeciw mocniej i w akcie przemyślanej desperacji podpaliłem bluzę występując na żywo w programie Państwo w Państwie. - napisał pod zamieszczonym w sieci filmem Raper Andrzej Żuromski "Żurom".

Zobacz również
Kalnedarz imprez
luty 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  1