zdjecie 4498
zdjecie 4498
2021-01-16T11:26:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Pub „wypożyczał szklanki”. Policja wpadła z kontrolą

REKLAMA
Zdjęcie głównefot. eOstroleka.pl
REKLAMA
2
0
31

Pub „Elita” w Ostrołęce – mimo obostrzeń, kontroli policji i sanepidu – otworzył się wczoraj dla klientów, którym wypożyczano „szklanki”. Lokal ponownie odwiedzili mundurowi. Jak to się skończyło?

Właściciel pubu kilka dni temu zadeklarował, że w piątek, 15 stycznia otwiera swój lokal dla klientów. "Żadnych nakazów, zakazów, KONIEC" - napisano na facebookowym profilu lokalu. W pubie miał też odbyć się koncert.

Krótko przed planowanym wydarzeniem właściciela lokalu odwiedziła policja i pracownicy Sanepidu. W efekcie tego koncert został odwołany, właściciel poinformował też, że zmienia decyzję i lokal zostanie zamknięty a po godzinie 20:00 ponownie ją zmienił. "Klub jest otwarty. Każdy może wpaść pożyczyć "szklankę" – napisano na facebookowym profilu pubu „Elita”.

Pub Elita jednak otwarty! "Każdy może wpaść pożyczyć szklankę"

I ponownie wśród odwiedzających „Elitę” znaleźli się mundurowi, choć przyszli w zupełnie innym celu niż „wypożyczenie szklanki”. Policjantów zmierzających do lokalu zauważył nasz reporter, który około godziny 21:00 był na miejscu. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W związku z informacją dotyczącą otwarcia lokalu policjanci podjęli interwencję. W jej trakcie sporządzili dokumentację, która zostanie przesłana do sanepidu. Informujemy że obostrzenia dalej obowiązują, w przypadku ich łamania będziemy reagować za każdym razem. Przypominamy także, że pandemia nadal trwa, a obowiązujące przepisy są wprowadzone dla bezpieczeństwa nas wszystkich.

- poinformował nas podkomisarz Tomasz Żerański.

W ślady pubu „Elita” zamierza dziś pójść kolejny z ostrołęckich restauratorów. Otwarcie dla klientów zapowiedziała wczoraj wieczorem restauracja „GaTka SzmaTka".

Ostrołęcka restauracja zapowiada otwarcie od soboty! "Nie mamy innego wyjścia"

Czy za tymi przykładami pójdą kolejni właściciele lokalów gastronomicznych w naszym regionie?

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×