eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Robert Juchniewicz ma już nową posadę

REKLAMA
zdjecie 5492
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
Posłuchaj
Były dyrektor MZOSTiIT, Robert Juchniewicz ma nową pracę. Niespodzianki nie ma – został kierownikiem w spółce kontrolowanej przez PiS.

Jak udało nam się dowiedzieć, wczoraj Robert Juchniewicz – wieloletni dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej i prominentny działacz lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości, zatrudniony został w jednej ze spółek Skarbu Państwa kontrolowanych przez PiS. Został kierownikiem do spraw zaopatrzenia w ENERGA Serwis Ostrołęka. Kilka dni temu wiceprezesem w tej samej spółce została była skarbnik Urzędu Miasta - Ewa Waszkiewicz-Sznyter.

Przypomnijmy, pod koniec stycznia Juchniewicz stracił pracę na stanowisku dyrektora MZOSTiIT (wcześniej MOSiR). Funkcję tę pełnił od 2006 roku, kiedy to prezydentem Ostrołęki został Janusz Kotowski. Wcześniej Juchniewicz był związany zawodowo z lokalną rozgłośnią radiową.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 5492
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
 24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30
 31  1  2  3  4  5  6
×