eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Służba doceniona. Awanse rezerwistów w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Ostrołęce

REKLAMA
zdjecie 4023
fot. WCR Ostrołękafot. WCR Ostrołęka
REKLAMA
zdjecie 4023
Posłuchaj

W siedzibie Wojskowego Centrum Rekrutacji w Ostrołęce odbyła się uroczystość mianowania Żołnierzy Pasywnej Rezerwy na wyższe stopnie wojskowe. Awanse są wyrazem uznania za dotychczasową wzorową służbę Rzeczypospolitej Polskiej, zaangażowanie oraz spełnienie wymaganych warunków formalnych.

Podczas uroczystej zbiórki Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Ostrołęce ppłk Marcin Markiewicz wręczył rezerwistom akty mianowania na wyższe stopnie wojskowe.

W uznaniu za dotychczasową wzorową służbę Rzeczypospolitej Polskiej, zaangażowanie oraz spełnienie wymaganych warunków formalnych, Żołnierze Pasywnej Rezerwy zostali mianowani na wyższe stopnie wojskowe – informuje WCR Ostrołęka.

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Ostrołęce nie kryje radości ze swoich rezerwistów. – Serdecznie gratulujemy wszystkim mianowanym i życzymy kolejnych sukcesów! – podsumowuje WCR Ostrołęka.

Tego rodzaju uroczystości to ważny element budowania więzi między żołnierzami a strukturami wojskowymi. Pokazują, że służba dla Ojczyzny, nawet w formie rezerwy, jest doceniana i ma swoją wartość.

Źródło: WCR Ostrołęka

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×