eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Spódniczki i muszki czekają na uczestników I Biegu w Strojach Ślubnych  

REKLAMA
zdjecie 5810
zdjecie 5810
REKLAMA

Już w niedzielę, 4 października odbędzie się I charytatywny Bieg w Strojach Ślubnych - start o 12.00! Każdy uczestnik, który wyśle mailowe zgłoszenie otrzyma pakiet startowy z torbą, spódniczką tiulową lub welonem bądź muszką, a także coś na ząb od firmy Melvit.

Dodatkowo każdy ma szansę na liczne nagrody! Nagrodzeni zostaną pierwsi na mecie, ale także losowo wybrani uczestnicy i ci co przyjdą w strojach ślubnych a także kibicujący! Łączna wartość nagród to ponad 4,5 tysiąca złotych! Do wygrania między innymi: cenne gadżety do biegania ufundowane przez Powiat Ostrołęcki, trzy lokówki Curl Secret od firmy Babyliss, dziesiątki gadżetów ufundowanych przez Pięknie Proste Samsung Polska, vouchery na manicure od Indigo oraz Magii Makijażu, zestaw kosmetyków od Zielavit i wiele niespodzianek!

Nie będzie ostatnich! Pierwsi biegną Ci z formą i zapałem na pierwsze miejsce a następnie Ci co biegną, truchtają czy idą dla zabawy w szczytnym celu. Dystans to 1000 m czyli każdy (nawet Ci co nie trenują) mogli pobiec lub przejść trasę.

Nie masz stroju ślubnego to nic! W pakiecie będą spódniczki tiulowe, które możesz założyć na strój sportowy oraz muszki! Mamy szatnię z depozytem więc spokojnie będzie można na miejscu przebrać się w strój sportowy lub ślubny. Wasza obecność jest bardzo ważna - cała kwota uzbierana ze sprzedaży pakietów trafi do Karoliny, ostrołęczanki, która walczy z rakiem. Pomóżmy jej w tej walce!

ZGŁOSZENIA:
Pakiet startowy to koszt 20 zł w tym uczestnik otrzyma torbę, atrybut biegu (welon/ spódniczkę lub muszkę, numer startowy, „coś na ząb” od firmy Melvit by odzyskać siły po biegu oraz liczne niespodzianki).

Zgłoszenia do biegu należy wysłać na: targislubnelove@wp.pl (imię, nazwisko, data urodzenia). Jeżeli ktoś zdecyduje się w dniu biegu na start również będzie mógł wziąć udział - jego numer startowy zostanie wtedy wypisany ręcznie. Nie gwarantujemy, że wystarczy pakietów startowych dla wszystkich, którzy zapiszą się w dniu biegu - więc lepiej zróbcie to już teraz!

Wydawanie pakietów startowych w dniu Biegu od godz.10.30 do 11.50 w Biurze zawodów w Hali Sportowej. O godz. 11.30 rozgrzewka przed Biegiem na placu przed halą a o 12.00 start! I charytatywny Bieg w Strojach Ślubnych, otworzy II Targi Ślubne Love. Targi to nie tylko spotkania, degustacje i rozmowy z licznymi wystawcami, ale także praktyczne warsztaty, dzięki którym nowożeńcy i ich rodziny zdobędą praktyczną wiedzę!

Poza tym na Targach znajdziecie strefy:
- Uroda -gdzie będą konsultacje m.in z kosmyczkami, pokazy makijaży ślubnych i wieczorowych,
- Fit- gdzie dietetycy i trenerzy pomogą Wam stworzyć plan zdrowej diety i zestawu spersonalizowanych treningów, znajdziecie tam też stoiska ze zdrową żywnością,
- Dziecko - dmuchane zabawki i animacje dla dzieci zajmą maluchów na długie godziny,
- Moda - salony i sklepy z odzieżą wieczorową i ślubną oraz z biżuterią,
- Deco - gdzie będą konsultacje z kwiaciarkami i dekoratorkami ślubnymi,
- Sweet - gdzie będziecie mogli spróbować weselnych tortów i zamówić je na swoje wesele z rabatem.
Koniecznie sprawdźcie program Targów !

Targi zakończy degustacja tortu oraz Loteria Główna z cennymi nagrodami! Do wygrania m.in. tort weselny, bony zniżkowe o wartości 1500 zł i 1000 zł na zakup sukni ślubnej w Salonie La Paris, vouchery do SPA, na zabiegi kosmetyczne, fitness, bony rabatowe na oprawę muzyczną, fotograficzną a także liczne nagrody rzeczowe! Zasady loterii: pobierz los na Targach i bądź osobiście podczas losowania!

Targi Ślubne LOVE objął Patronatem Honorowym Janusz Kotowski, Prezydent Miasta zaś Bieg w objął Patronatem Honorowym Jerzy Grabowski, Przewodniczący Rady Miasta.

więcej informacji: www.facebook.com/targislubnelove    www.targislubnelove.pl

PROGRAM:
10.30 -11.50 - wydawanie pakietów startowych Biuro Zawodów w hali im. Gołasia
11.30- 11.55  rozgrzewka przed biegiem - poprowadzi Fit Room - plac przed halą
12.00 Start I charytatywnego Biegu w Strojach Ślubnych- główna brama hali im. A. Gołasia
12.30 oficjalne otwarcie Targów
12.35 wręczenie nagród i dyplomów dla uczestników Biegu
13.00 pokaz mody projektantki Doroty Szczęsnej
13.10 Pokaz mody męskiej M.P.W Moda Męska
13.20 Pokaz sukien ślubnych La Paris
13.30 Pokaz mody męskiej Lavard
13.40 Warsztaty "Ustalenia z fotografem przed podpisaniem umowy- na co zwrócić uwagę, o co pytać, czego unikać" - poprowadzi fotograf Tomasz Mateusiak.
14.00 Warsztaty: "Dobra dieta jak suknia, na miarę" poprowadzi dietetyk Kamil Kaczmarczyk
14.15 Warsztaty: "Proste, ale skuteczne ćwiczenia na piękną sylwetkę przed ślubem" - poprowadzi Katarzyna Pędzich, instruktorka fitness z Energia Fitness
14.40 Warsztaty  poprowadzone przez Weselny Drink Bar
15.00 Warsztaty "Wymarzony Ślub" z dekoratorką ślubną Agnieszką Brzostek
15.20 Ślub w internecie -co warto wiedzieć, jak komunikować o swoim ślubie, gdzie umieścić internetową galerię ze ślubu by się nim pochwalić- poprowadzą Magdalena i Maciej Partyka, Zrób swój ślub.pl
15.40 Warsztat "Być piękną tego dnia - pokaz makijaży ślubnych, jak dobrać makijaż i czego unikać" - poprowadzi wizażystka Patrycja Broniek Gwizdała
16.00 Prezentacja oraz nauka pierwszego tańca - Marcin Gawrych
16.15 Prezentacja zabiegów kosmetycznych cz.1 -poprowadzi Joanna Trościanko Salon Kosmetyczny "Sekret Piękna"
16.30 Pokaz Barmański - Endi Bar
16.40 Efekty zabiegów kosmetycznych cz.2 -poprowadzi Joanna Trościanko Salon Kosmetyczny "Sekret Piękna"
17.00 Pokaz fryzur i makijaży ślubnych -poprowadzi Kinga Białobrzeska, Salon fryzjerski Diva oraz wizażystka Joanna Wołosz.
17.30 Pokaz mody męskiej M.P.W Moda Męska
17.40 Pokaz mody projektantki Doroty Szczęsnej
17.50  Pokaz mody męskiej LAVARD
18.00  Pokaz mody ślubnej salon La Paris
18.30 Tort i degustacja
18.35 Główne Losowanie Nagród
19.00 Zakończenie Targów Ślubnych Love

Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×