2012-12-03T15:45:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Stypendia premiera 2012 rozdane [ZDJĘCIA, LISTA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl fot. eOstroleka.pl
REKLAMA

94 uczniów z Ostrołęki i powiatów ostrołęckiego, ostrowskiego, przasnyskiego, makowskiego, wyszkowskiego otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów. Nagrody otrzymało też czterech nauczycieli z terenu działania ostrołęckiej delegatury Kuratorium Oświaty. Gala wręczenia stypendiów odbyła się w poniedziałek 3 grudnia, w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce.

- To bardzo ważny dzień w życiu uczniów odznaczonych stypendium, ponieważ jest ukoronowaniem ciężkiej całorocznej pracy każdego z nich, a spełnić kryteria nie było łatwo. Wymagało od uczniów wyjątkowego samozaparcia i wytrwałości - mówiła podczas uroczystej gali Katarzyna Góralska, mazowiecki wicekurator oświaty.

Stypendia najzdolniejszym uczniom wręczali m.in. Katarzyna Góralska, mazowiecki wicekurator oświaty, Teresa Michalak, dyrektor delegatury kuratorium oświaty w Ostrołęce i przedstawiciele starostw powiatowych. Wyróżnienie otrzymali uczniowie, którzy osiągnęli średnią minimum 4,75 lub wykazywali w poprzednim roku szkolny wyjątkowym uzdolnieniem z co najmniej jednego przedmiotu.

W tym roku stypendia otrzymali: Urszula Stodolska z I LO w Ostrołęce, Kamila Milewska z II LO w Ostrołęce, Jakub Wawrzyszczak z III LO w Ostrołęce, Katarzyna Baczewska z II SLO w Ostrołęce, Sylwia Brożek z ZSZ nr 1 w Ostrołęce, Natalia Jankowska z ZSZ nr 2 w Ostrołęce, Ewelina Wołejszo z ZSZ nr 4 w Ostrołęce, Karolina Zbiczyńska z ZSZ nr 3 w Ostrołęce, Anita Kwiatkowska z ZSZ nr 3 w Ostrołęce, Monika Ponichtera z ZSP w Goworowie, Katarzyna Jasionowska z ZSP w Troszynie, Katarzyna Popielarczyk z ZSP w Łysych, Monika Maja Olbryś z ZSP w Łysych, Patrycja Brodzik z ZPS w Myszyńcu, Anna Szymczyk z ZSP w Kadzidle, Natalia Białczak z ZSP w Kadzidle, Weronika Rawska z I LO w Wyszkowie, Izabela Skoczeń z ZS nr 3 w Wyszkowie, Patrycja Dawidzka z ZS nr 3 w Wyszkowie, Marta Mróz z ZS nr 3 w Wyszkowie, Aleksandra Elżbieta Sroka z ZS nr 1 w Ostrołęce, Paulina Rosińska z ZS nr  w Wyszkowie, Joanna Stalmach z ZS nr 1 w Wyszkowie, Sebastian Pszczółkowski z ZS nr 2 w Wyszkowie, Kinga Jachna z TPU w Wyszkowie, Cezary Zuzelski z LO w Przasnyszu, Natalia Sobieraj z ZSP w Przasnyszu, Katarzyna Wysocka z ZSP w Przasnyszu, Klaudia Kaszubowska z ZSP w Przasnyszu, Adam Zadrożny z LO w Jednorożcu, Paweł Drubkowski z ZSP w Chorzelach, Anna Rapacka z ZSP w Chorzelach, Emilia Kowalczyk z LO nr w 1 w Makowie Mazowieckim, Justyna Nowak z ZS w Makowie Mazowieckim, Milena Łada z ZS w Krasnosielcu, Paulina Samoraj z ZS w Różanie, Magda Filipak z ZS w Różanie, Sebastian Brejniak z LO w Ostrowi Mazowieckiej, Patrycja Popławska z ZS nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej, Jarosław Romanik z ZS nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej, Katarzyna Zalewska z ZS nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej, Katarzyna Gotowicka z ZS nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej, Tomasz Krzysztof Parys z ZSCKR w Lubiejewie Starym, Patrycja Kołucka z ZS w Małkini Górnej, Wioletta Dębiec z ZS w Małkini Górnej.

Podczas gali wręczono również stypendium Ministra Edukacji Narodowej, które otrzymał Jakub Popielarczyk, absolwent z I LO w Ostrołęce.

REKLAMA
Kalendarz imprez
styczeń 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30
dk31  1  2  3  4  5  6
×