2012-12-03T15:45:00+01:00 eOstroleka.pl 10 0 -
Ostrołęka,

Stypendia premiera 2012 rozdane [ZDJĘCIA, LISTA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
94 uczniów z Ostrołęki i powiatów ostrołęckiego, ostrowskiego, przasnyskiego, makowskiego, wyszkowskiego otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów. Nagrody otrzymało też czterech nauczycieli z terenu działania ostrołęckiej delegatury Kuratorium Oświaty. Gala wręczenia stypendiów odbyła się w poniedziałek 3 grudnia, w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce.

- To bardzo ważny dzień w życiu uczniów odznaczonych stypendium, ponieważ jest ukoronowaniem ciężkiej całorocznej pracy każdego z nich, a spełnić kryteria nie było łatwo. Wymagało od uczniów wyjątkowego samozaparcia i wytrwałości - mówiła podczas uroczystej gali Katarzyna Góralska, mazowiecki wicekurator oświaty.

Stypendia najzdolniejszym uczniom wręczali m.in. Katarzyna Góralska, mazowiecki wicekurator oświaty, Teresa Michalak, dyrektor delegatury kuratorium oświaty w Ostrołęce i przedstawiciele starostw powiatowych. Wyróżnienie otrzymali uczniowie, którzy osiągnęli średnią minimum 4,75 lub wykazywali w poprzednim roku szkolny wyjątkowym uzdolnieniem z co najmniej jednego przedmiotu.

W tym roku stypendia otrzymali: Urszula Stodolska z I LO w Ostrołęce, Kamila Milewska z II LO w Ostrołęce, Jakub Wawrzyszczak z III LO w Ostrołęce, Katarzyna Baczewska z II SLO w Ostrołęce, Sylwia Brożek z ZSZ nr 1 w Ostrołęce, Natalia Jankowska z ZSZ nr 2 w Ostrołęce, Ewelina Wołejszo z ZSZ nr 4 w Ostrołęce, Karolina Zbiczyńska z ZSZ nr 3 w Ostrołęce, Anita Kwiatkowska z ZSZ nr 3 w Ostrołęce, Monika Ponichtera z ZSP w Goworowie, Katarzyna Jasionowska z ZSP w Troszynie, Katarzyna Popielarczyk z ZSP w Łysych, Monika Maja Olbryś z ZSP w Łysych, Patrycja Brodzik z ZPS w Myszyńcu, Anna Szymczyk z ZSP w Kadzidle, Natalia Białczak z ZSP w Kadzidle, Weronika Rawska z I LO w Wyszkowie, Izabela Skoczeń z ZS nr 3 w Wyszkowie, Patrycja Dawidzka z ZS nr 3 w Wyszkowie, Marta Mróz z ZS nr 3 w Wyszkowie, Aleksandra Elżbieta Sroka z ZS nr 1 w Ostrołęce, Paulina Rosińska z ZS nr  w Wyszkowie, Joanna Stalmach z ZS nr 1 w Wyszkowie, Sebastian Pszczółkowski z ZS nr 2 w Wyszkowie, Kinga Jachna z TPU w Wyszkowie, Cezary Zuzelski z LO w Przasnyszu, Natalia Sobieraj z ZSP w Przasnyszu, Katarzyna Wysocka z ZSP w Przasnyszu, Klaudia Kaszubowska z ZSP w Przasnyszu, Adam Zadrożny z LO w Jednorożcu, Paweł Drubkowski z ZSP w Chorzelach, Anna Rapacka z ZSP w Chorzelach, Emilia Kowalczyk z LO nr w 1 w Makowie Mazowieckim, Justyna Nowak z ZS w Makowie Mazowieckim, Milena Łada z ZS w Krasnosielcu, Paulina Samoraj z ZS w Różanie, Magda Filipak z ZS w Różanie, Sebastian Brejniak z LO w Ostrowi Mazowieckiej, Patrycja Popławska z ZS nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej, Jarosław Romanik z ZS nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej, Katarzyna Zalewska z ZS nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej, Katarzyna Gotowicka z ZS nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej, Tomasz Krzysztof Parys z ZSCKR w Lubiejewie Starym, Patrycja Kołucka z ZS w Małkini Górnej, Wioletta Dębiec z ZS w Małkini Górnej.

Podczas gali wręczono również stypendium Ministra Edukacji Narodowej, które otrzymał Jakub Popielarczyk, absolwent z I LO w Ostrołęce.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
listopad 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  1