zdjecie 8142
zdjecie 8142
2021-10-22T14:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Region,

Szukasz telefonu na kartę? Porównaj oferty!

REKLAMA
REKLAMA

Dziś wiele osób nie wyobraża sobie życia bez telefonu. Odkąd tylko się pojawił, ułatwił kontakty międzyludzkie. Kiedyś telefon był jedynie w domu tych zamożniejszych osób, dziś każdy z nas ma w ręku swój telefon. Wciąż wielu z nas korzysta z oferty na kartę. W takiej ofercie ważność konta uwarunkowana jest tym, czy doładujesz konto w odpowiednim czasie. Doładowanie konta to jednak nie wszystko. Dla użytkownika liczą się także usługi dodatkowe i te podstawowe. Jaka jest zatem najlepsza oferta na kartę? Gdzie szukać takiej najlepszej oferty?

Obowiązki posiadania karty sim i telefonu

Zazwyczaj, zanim kiedy kupujesz telefon, szukasz wygody. Kiedyś, używanie telefonów na kartę było proste - miałeś dany aparat, miałeś wymienialną kartę sim, a po doładowaniu konta mogłeś dzwonić i wysyłać sms y i mms y. W ostatnich latach jednak, przy zakupie startera zobowiązany jesteś także do zarejestrowania swojej karty. Nieco ogranicza to pełnię wolności, ale na pewno zapewnia sporą dozę bezpieczeństwa dla osób, do których dzwonisz.

No dobrze, ale co z twoim bezpieczeństwem? Wiele sieci komórkowych staje nieraz w obliczu drobnego problemu z wykorzystaniem telefonu, twojego telefonu, aby móc przedstawiać ci różne oferty. Zlecenie marketingu bezpośredniego wymaga bowiem zgodnie z prawem telekomunikacyjnych - zgody abonenta. Według prawa marketing bezpośredni może odbywać się przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, czyli tych podłączonych pośrednio lub bezpośrednio do sieci. Mówimy tu zatem również o telefonach na kartę. Zatem jeśli nie chcesz, aby po zarejestrowaniu karty, dzwonili do ciebie różni marketerzy, szczegółowo sprawdzaj wszelkie regulaminy i umowy jakie składasz, czy nie zawierają zgód marketingowych. 

Czego szukamy?

Jak wspomniano, kiedyś telefon na kartę mogła stanowić usługa jednorazowa. Dziś, mimo wszystko jest to swoista oferta subskrypcyjna. Oczywiście nadal masz możliwość działania typu "kup, doładuj konto i korzystaj z dostępnego limitu", jednak przez obowiązek rejestracji karty, mało który użytkownik zdecyduje się na jej nie cykliczne ładowanie.

Oferty na kartę stanowią mimo to wciąż dużą wygodę dla użytkowników. Wiele konsumentów, jak również firm, ceni sobie niezależność i swobodę, jaką daje to rozwiązanie. Możliwość swobodnej zmiany operatora de facto w każdej chwili oraz opcja doładowywania karty wtedy, gdy ma się taką potrzebę, wciąż są doceniane. Jednak telefon na kartę to opcja, którą najczęściej wybierają osoby, nie chętne do zawierania jakichkolwiek stałych umów. Od wielu lat, ta właśnie przyczyna jest wskazywana jako najczęstsza zaleta i powód wyboru kart.

Najtańsza oferta telefonu na kartę to nie zawsze najlepsza oferta. Konsumenci są dziś bardzo świadomi i nie wystarcza im już sama wolność jaką daje telefon na kartę. Teraz szukają takich opcji jak: wysokie gb internetu, nielimitowane rozmowy, nielimitowane sms y, darmowe gb, korzystny pakiet gb, roaming ue. Jednocześnie ważne jest dla nas wygodne przypomnienie operatora, aby skorzystać z pełnego limitu sms przed upływem ważności bonusu. 

Szukasz oferty? Porównywarka gsm jest dla Ciebie!

W sprzedaży produktów liczy się między innymi cena pakietu, szczegóły oferty czy wiele dodatków w samej cenie. Konsumenci są dziś wymagający i świadomi. Jeśli jednak szukasz najkorzystniejszej oferty telefonów na kartę, warto zapoznać się z opcją jaką daje porównywarka GSM. Ten wygodny ranking ofert wszelkich operatorów pozwoli ci wybrać tę opcję, jaka dla Ciebie będzie najwygodniejsza.

Zastanawiasz się czy wybrać Orange free, Nju mobile, Mobile Viking czy T Mobile? U nas znajdziesz przejrzyste dane na temat aktualnych ofert.

Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na stronę https://porownywarkagsm.pl/poradnik/najlepsza-oferta-na-karte/

Materiał zewnętrzny.

REKLAMA
Zobacz również
Kalendarz imprez
grudzień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13  14  15  16 dk17 dk18  19
dk20  21  22  23  24  25  26
dk27  28  29  30 dk31  1  2
×