zdjecie 4921
zdjecie 4921
2018-09-11T09:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

To już pewne: Bartosz Podolak wchodzi do gry o fotel wójta gminy Rzekuń

REKLAMA
REKLAMA
14
8
95

Niezwykle emocjonująco zapowiada się walka o fotel wójta Gminy Rzekuń. Już oficjalnie Bartosz Podolak ogłasza swój start w wyborach samorządowych.

Bartosz Podolak to Radny Gminy Rzekuń, obecnie pełni funkcję dyrektora Centrum Kultury w Lelisie. Wcześniej był dyrektorem szkoły dla dorosłych, z wykształcenia prawnik, rodowity mieszkaniec Rzekunia. Często uczestniczy w uroczystościach gminnych, wychodzi do mieszkańców czym zyskał dużą sympatię. Mieszkańcy cenią też jego zaangażowanie i sprzeciw w sprawie zaboru gruntów Rzekunia dla Ostrołęki, liczne akcje społecznościowe dla mieszkańców.

To duża konkurencja dla obecnego włodarza, który po zmianie granic Rzekunia, licznych zmianach kadrowych w gminie i problemach z funkcjonowaniem urzędu odnotowuje duży spadek popularności.

Jak pisze na swoim profilu FB Bartosz Podolak:

„Zyskałem zaufanie wielu osób cieszących się powszechnym szacunkiem. Niektórzy z nich zgodzili się kandydować z mojego komitetu do Rady Gminy Rzekuń, inni deklarują poparcie i pomoc. Wspólnie opracowaliśmy program, który zamierzamy wdrożyć w najbliższej kadencji. Program ambitny, trudny, ale realny. Możliwy do wykonania, jeśli przekonamy większość nowej Rady Gminy Rzekuń. Szczegóły programu znajdują się w broszurach oraz na mojej stronie FB. Zachęcam do lektury i zgłaszania ewentualnych uwag.

Nie zamierzam prowadzić kampanii negatywnej. Uważam, że jest zbyt wiele w przestrzeni publicznej brutalności i agresji. Chcę przekonać Was - Mieszkańców do siebie dzięki opracowanemu programowi i renomie osób wchodzących w skład mojego komitetu. Do Państwa chcę dotrzeć bezpośrednio, spotkać się z Wami w Waszych domach. Jestem otwarty na rozmowę, wyjaśnienia, przyjmę krytykę, jeśli na nią zasłużyłem. Zamierzam zaprezentować Państwu swoją osobę, program oraz kandydatów na radnych z mojego komitetu „Razem dla Rzekunia”. Będę wdzięczny, jeśli zaprosicie mnie Państwo do domu i na rozmowy.

Moim hasłem jest „Razem zbudujemy lepszą gminę”. Wierzę, że słowo „razem” obejmuje także Państwa, że zechcecie wziąć udział w realizacji programu rozwoju naszej Małej Ojczyzny.

Jestem Waszym sąsiadem. Od urodzenia mieszkam w Rzekuniu, tu płacę podatki, wybudowałem dom, chodzę do kościoła parafialnego, a moje dzieci – Krzyś i Iga – do Przedszkola Samorządowego w Rzekuniu. Moim pragnieniem jest, aby Gmina Rzekuń rozwijała się na miarę swoich możliwości i potencjału, a jej Mieszkańcom żyło się coraz lepiej. Dlatego kandyduję na urząd wójta.”

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
kwiecień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31  1 dk2 dk3  4
 5  6  7  8  9  10  11
dk12  13  14  15  16 dk17 dk18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28  29  30  1  2
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×