2020-06-18T14:24:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

"W Ostrołęce funkcjonuje układ polityczno-korupcyjny". Były senator pisze do... Z. Stonogi

REKLAMA
REKLAMA

Były senator Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Majkowski napisał notkę, która została zamieszczona na stronie Zbigniewa Stonogi - wideoblogera, działacza społecznego i politycznego. Majkowski pisze tam o "układzie polityczno-korupcyjnym", "złodziejskim procederze" i "przekrętach" - wszystko to w odniesieniu do ostrołęckiej energetyki.

Krzysztof Majkowski był senatorem w latach 2007-2011. Później jego drogi z PiS się rozeszły. W ostatnim czasie pojawiła się seria artykułów (w mediach lokalnych, jak również w "Gazecie Wyborczej"), w których jest jednym z bohaterów. Majkowski znany jest obecnie z ostrej krytyki budowy elektrowni Ostrołęka C i lokalnych władz PiS. Swego czasu był aktywnym komentatorem internetowym. Został nawet wówczas skazany, gdyż sąd uznał, że Majkowski pomówił byłego prezydenta Ostrołęki Janusza Kotowskiego w komentarzu na jednej ze stron internetowych.

zdjecie 300

Podczas ostatniej wizyty premiera Morawieckiego w Ostrołęce, poseł Arkadiusz Czartoryski w rozmowie z szefem rządu powiedział, że "mamy tu taką jedną mendę, która napierdziela na elektrownię". Choć nie padło nazwisko Majkowskiego, to pojawiło się wiele domysłów, że może chodzić właśnie o byłego senatora. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Krótka notka Majkowskiego została dziś zamieszczona na facebookowej stronie Zbigniewa Stonogi, który jest bardzo medialną postacią - wideoblogerem, działaczem społecznym i politycznym, w przeszłości ujawnił m.in. ponad 3 tysiące fotokopii akt z postępowania w sprawie afery podsłuchowej. Ze strony Majkowskiego padły mocne słowa: o "układzie polityczno-korupcyjnym", "złodziejskim procederze" i "przekrętach", nie zabrakło oskarżeń w stronę posła PiS Arkadiusza Czartoryskiego. Nie wiadomo, czy to koniec publikacji Stonogi i Majkowskiego na temat ostrołęckiej energetyki - znając aktywność obu panów, temat może jeszcze wrócić.

zdjecie

Aktualizacja: Zbigniew Stonoga zamieścił post informujący o tym, że "wywiadu video nie będzie".

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 7344
Kalendarz imprez
wrzesień 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30  1
×