zdjecie 2617
zdjecie 2617
2019-01-07T12:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

WOŚP 2019: Zobacz, co będzie można wylicytować w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
6
6
6

Licytacje gadżetów to nieodzowna cześć każdego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobacz, co 13 stycznia będzie można wylicytować w Ostrołęce.

13 stycznia, po kilku latach przerwy Ostrołęka ponownie wraca do gry z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Ostatni z dużych finałów WOŚP odbył się w naszym mieście w 2014 roku. Potem przez kilka kolejnych lat akcja mocno przygasła – zbiórek w ogóle nie było lub organizowane były w bardzo ograniczonej formie. W tym roku będzie jednak inaczej – 27. finał organizuje Aleksandra Boruch (w przeszłości wieloletnia członkini sztabu ostrołęckiego WOŚP).

- Inicjatywa organizacji finału w naszym mieście wyszła od Natalii Matuszewskiej-Kulik oraz Aleksandry Nowak. Prezydent Łukasz Kulik bez zbędnej zwłoki wyraził zgodę, by przy Urzędzie Miasta zarejestrować sztab. Do działań organizacyjnych włączyło się wielu dawnych członków sztabu, akcję zdecydowała się wesprzeć także liczna grupa nowych osób i prywatnych firm. Jest wiele nowych elementów finału, które z pewnością wpłyną pozytywnie na atrakcyjność całej akcji – mówi Aleksandra Boruch, szefowa sztabu..

Do nowinek wspomnianych przez Olę zaliczyć można m.in. bieg WOŚP, turniej halowej piłki nożnej, maraton zabiegów fitness, maraton zumby, morsowanie w centrum miasta, nauka nurkowania.

Jednym z niezmiennych elementów finału WOŚP będą liczne licytacje „orkiestrowych” gadżetów oraz fantów przekazanych przez sponsorów. Są wśród nich m.in. smycze, kalendarze, koszulki, podkładki pod tablice rejestracyjne z czerwonym serduszkiem, vouchery na tatuaże, sesje fotograficzne, unikatowe wyroby ceramiki artystycznej i wiele innych.

Zdjęcia wszystkich gadżetów, które wylicytować będzie można 13 stycznia, podczas 27. WOŚP znajdziecie w naszej galerii. Będzie ona aktualizowana na bieżąco, dlatego zachęcamy do częstego odwiedzania i odświeżana galerii.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 14:00 07-01-2019,   73%
same śmieci.
odpowiedz   •   oceń :  
~Ereska, 14:58 07-01-2019,   38%
Nie chodzi o to co jest licytowane. Chodzi o cel licytowania, jeśli ktoś chce pomóc to  kupi, jak to nazwałeś "śmieci".  Pomagajmy
odpowiedz   •   oceń :  
~Anna - Kurpiowska Panna, 16:45 07-01-2019,   75%
Dzień dobry!

Czy można będzie przeznaczyć do licytacji Klera na płytce DVD z limitowanej serii?

Pozdrawiam...
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:58 07-01-2019,   85%
Czy będzie można się dowiedzieć jakie rzeczywiste koszty poniesie miasto za organizację WOPŚP???
odpowiedz   •   oceń :  
~Anna - Kurpiowska Panna, 19:29 07-01-2019,   75%
Uwaga! Allegro! Uwaga! Allegro! Uwaga! Allegro!

Szanowni Państwo!

Jak widać, milowymi krokami zbliża się kolejny finał Żałosnej Żebraniny Jurka Owsika. Kto żyw, daje (kto nie żyw – też daje) przysłowiowy, wdowi grosz, na tę szlachetną inicjatywę. No cóż – prawdy nie da się zakrzyczeć: opinię o ŻŻ mam do kitu.  Dlatego bardzo chciałabym podreperować swoją nadszarpniętą reputację jakimś szlachetnym gestem. Otóż, postanowiłam również wspomóc  ŻŻJO kilkoma złociszami, lecz niestety, z ubolewaniem muszę stwierdzić, że w domu nie przelewa się -  groszem nie śmierdzę.  Nie stać więc mnie nawet na  (wy)datek  5 czy 10 złociszów.
Jednako,  z braku żywej gotówki, postanowiłam z ciężkim sercem, wystawić na serwisie aukcyjnym Allegro, mój największy, ukochany, z trudem zdobyty skarb: płytkę DVD z Klerem.  Jest to ściśle  limitowane wydanie, w ozdobnym, skórzanym etui,  inkrustowane żywem złotem, szamerowane srebrną nitką, z osobistą, dla mnie dedykacją odtwórcy tytułowego Klera, czyli Janka Kosa. (Dedykacja Janka Kosa na dole aukcji – Nie wstawiam zdjęcia dedykacji bo Alledrogo  za wstawianie zdjęć pożera ogromne sumy).
Płytka  z Klerem jest niemal nieużywana i oczywiście oryginalna, za co ręczę swoim autorytetem oraz dołączam certyfikat autentyczności nr 2018-Kler/20-18, 31 Axc, wydany przez Filmotekę Narodową i poświadczony u notariusza, (nr poświadczenia 3487/VI/2018-b, do wglądu). W posiadanie Klera weszłam w pełną magii i tajemnic noc sylwestrową, na miejskim stadionie. Była to nagroda dodatkowa, przyznana mi  bezpośrednio po licytacji flagi Mumii Europejskiej, (Patrz:  eostrołęka  - Dziś  miejski sylwester na murawie stadionu. Ta decyzja może drogo kosztować,  z dn. 2018-12-31 09:31).

Szanowni państwo!

Limitowany, ozdobny Kler w inkrustowanym złotem, skórzanym, cielęcym etui , jest  absolutnym rarytasem – białym krukiem  wśród tego typu kolekcji - mogącym ozdabiać i uszlachetniać  tylko  najlepsze światowe kolekcje. Dlatego licytację rozpoczynamy od kwoty 999,99 złociszów.  Doprawdy, za naprawdę niewielkie pieniądze możecie stać się posiadaczami rzeczy wprost bezcennej o którą już wkrótce będą bili się najzacniejsi kolekcjonerzy z całego globu ziemskiego.

Uwaga! Jeżeli cena limitowanego Klera przekroczy kwotę 4999,99 złociszów, (w co niezachwianie wierzę), dokładam zupełnie gratis odcisk linii papilarnych Pana Maciejusa Kamerusa, zdjęty z mikrofonu,  który Pan Kamerus trzymał  w czcigodnej dłoni  podczas  sław(et)nych  na całej  Kurpiowszczyźnie życzeń noworocznych,  oraz dołożę grudkę ziemi,  na którą  Pan Kamerus  stąpnął swą szlachetną  stopą, nim wstąpił na zbudowaną ad hoc, stadionową scenę.

Szanowny Allegrowiczu! Jak przekonałam się naocznie, grudka tej uszlachetnionej dotykiem buta p. Kamerusa ziemi, świeci w ręku nawet po ciemku, więc oprócz olbrzymiej wartości sentymentalno-kolekcjonerskiej,  może spełniać  ona również rolę zupełnie praktyczną – może służyć jako lampka nocna…

Uwaga! Nie kończę licytacji przed czasem. Nie sprzedaję poza Allegro. Nie przyjmuję zwrotów. Nie odpowiadam na telefony – tylko opcja „zadaj pytanie Sprzedającemu” poprzez formularz Allegro. W rubryce „tytułem” proszę wpisać  tylko numer aukcji i nick z Allegro. Wpłata za wylicytowanego Klera tylko na konto lub za pośrednictwem PayU – to znacznie przyśpieszy wysyłkę. (Dane do przelewu, szczęśliwy zwycięzca  otrzyma po zakończeniu licytacji). Nie wysyłam Klera „za pobraniem”. Możliwość odbioru osobistego u mnie w domu, po wcześniejszym umówieniem się co do daty i godziny.

Pozdrawiam… Życzę wielu pozytywnych emocji  i  udanej licytacji.

_______________________________________
Poniżej dedykacja dla mnie na Klerze od Janka Kosa:
„PO CIEMNEJ EPOCE RZĄDÓW KATECHETÓW, NASTAŁA NOWA, POSTĘPOWA ERA - ZAŚCIANKOWA, CIEMNOGRODZKA OSTROŁĘKA MA NARESZCIE EUROPEJSKIEGO KLERA – DLA SYMPATYCZNEJ ANNY - KURPIOWSKIEJ PANNY Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI NOWOROCZNYMI - JANEK KOS"odpowiedz   •   oceń :  
~??, 08:33 08-01-2019,   13%
Reklamówkę byłego prezydenta
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
luty 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 1  2  3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28