eOstroleka.pl
Ostrołęka, WYBORY

Wybory 2024: KWW Ostrołęka Na Pokolenia z kandydatką na prezydenta miasta. Kto startuje? [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7618
REKLAMA

Komitet Wyborczy Wyborców Ostrołęka Na Pokolenia zaprezentował kandydatkę na prezydenta Ostrołęki. Wiadomo już, kto powalczy o urząd włodarza miasta.

Na konferencji prasowej w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce komitet, którego pełnomocnikiem jest Anna Molenda, zaprezentował kandydatkę na prezydenta Ostrołęki. O urząd prezydenta powalczy Anna Truszkowska-Aptacy.

Ostrołęka Na Pokolenia to komitet lokalny, ale formalnie to koalicja PSL-Lewica-Polska 2050.

- Dokonała się historyczna chwila. 15 października Polacy zdecydowali o tym, że demokratyczna część społeczeństwa przejmie władzę - mówiła poseł Żaneta Cwalina-Śliwowska. Po wystąpieniach lokalnych działaczy PSL i Lewicy przyszedł czas na zaprezentowanie kandydatki na prezydenta. Mówiła ona m.in. o tym, że chce wprowadzać rozwiązania korzystne dla przedsiębiorców, jak również sprawiać, by młodzi ludzie po studiach wracali do Ostrołęki.

To już czwarta osoba, która deklaruje swój start na prezydenta Ostrołęki. O urząd powalczą Łukasz Kulik (obecny prezydent, Ostrołęka dla Wszystkich), Ewa Żebrowska-Rosak (Koalicja dla Ostrołęki), Paweł Niewiadomski (Nasza Ostrołęka) i Anna Truszkowska-Aptacy (Ostrołęka Na Pokolenia). Swoich kandydatów na pewno wystawią też Koalicja Obywatelska oraz Bezpartyjne Miasto Ostrołęka.

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Koncerty
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×