eOstroleka.pl
Region,

Wyszków: Święto Zmarłych w policyjnych statystykach

REKLAMA
zdjecie 2860
zdjecie 2860
fot. KPP w Wyszkowiefot. KPP w Wyszkowie
REKLAMA
zdjecie 2860
Posłuchaj
Trwająca w tym roku pięć dni akcja "Znicz”, to czas wytężonej pracy policjantów, szczególnie funkcjonariuszy ruchu drogowego. W tym czasie na drogach powiatu wyszkowskiego nie doszło do żadnego poważniejszego zdarzenia, nikt nie zginął i nikt nie został ranny. Policjanci, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem odnotowali 17 kolizji i zatrzymali 1 nietrzeźwego kierowcę.

Tegoroczna akcja „Znicz” rozpoczęła się już 31 października. Przez 5 dni policjanci czuwali nad bezpieczeństwem tych, którzy wyruszyli w drogę, by zapalić światełko na grobach swoich bliskich. Funkcjonariusze obecni byli w okolicach cmentarzy, na trasach oraz na ulicach miasta. W czasie kontroli zwracali szczególną uwagę na prędkość, z jaką poruszali się kierowcy. Sprawdzali ich trzeźwość, stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia dzieci. Na ponad 1020 wykonanych badań trzeźwości zatrzymano jednego pijanego kierowcę.

Od 31 października do 4 listopada wyszkowscy policjanci pracowali na miejscu 17 kolizji drogowych. Nie odnotowano żadnych wypadków. Najbardziej cieszy fakt, że kierowcy wykazali się rozwagą i ostrożnością co spowodowało, że nie było tragicznych zdarzeń drogowych, a co najważniejsze ofiar w ludziach. Tegoroczna, bezpieczna akcja „Znicz” zakończyła się w niedzielę, a nad naszym bezpieczeństwem czuwało ponad 180 wyszkowskich policjantów.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
listopad 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31  1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6  7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12  13  14 dk15  16
dk17  18 dk19  20 dk21  22  23
dk24  25 dk26  27  28  29  30
×