2022-05-19T08:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Region,

Zdobądź certyfikat B2 angielski

REKLAMA
zdjecie 2575
zdjecie 2575
REKLAMA
zdjecie 2575

Zdobądź certyfikat B2 angielski

Znajomość języka obcego jest niezwykle ważnym atutem. Coraz więcej podróżujemy, ale też liczne firmy współpracują z zagranicznymi kontrahentami. Dlatego znajomość języka angielskiego jest dobrą inwestycją w przyszłość. Rozpocznij naukę języka i uzyskaj certyfikat B2 angielski, który stanowi potwierdzenie twoich umiejętności językowych na satysfakcjonującym poziomie!

B2 angielski, a certyfikat

Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 jest potrzebna w wielu przypadkach, aby swobodnie komunikować się w różnych dziedzinach życia. Przydaje się również w pracy lub w trakcie nauki. Dlatego też wiele osób pragnie zdać egzamin na poziomie B2 angielski. Osoba, która chce uzyskać certyfikat na tym poziomie musi się wykazać bogatym zasobem słów w języku angielskim. Ważny jest także sposób komunikacji, ale i argumentacji w trakcie rozmowy. W trakcie nauki angielskiego konieczne jest poznanie struktur gramatycznych, różnych form wypowiedzi oraz komunikacji z rodzimymi użytkownikami.

Certyfikat B2 angielski można uzyskać zdając egzamin tzw. Papers. Obejmuje on:czytanie (reading) i stosowanie struktur językowych (use of English, trwająca - 1 godzina 15 minut), pisanie (writing, trwająca - 1 godzina 20 minut), rozumienie ze słuchu (listening, na którą przeznaczono 40 minut) oraz mówienie (speaking, zajmująca 14 minut). Poszczególne części egzaminu zostały bardzo dokładnie opisane, dzięki czemu każdy może w dowolnym momencie zapoznać się z przedstawionymi wytycznymi. Ich znajomość zwiększy prawdopodobieństwo zdania egzaminu i uzyskania certyfikatu Cambridge, który jest ważny przez całe życie. Wybierz język angielski, który przyda się w kontaktach towarzyskich oraz w pracy.

Dlaczego warto nauczyć się języka angielskiego?

Język B2 anielski to poziom, który umożliwia swobodną komunikację z rodzimymi użytkownikami danego języka. Język angielski to najbardziej popularny język na świecie, ponieważ korzystają z niego ludzie z różnych zakątków świata. Język angielski przydaje się również w pracy zawodowej, w trakcie nauki i studiów, na wakacjach i innych, codziennych sytuacjach. Warto zauważyć, że nauka oraz komunikacja w języku obcym świetnie ćwiczy umysł. Rozwija intelekt oraz poszerza horyzonty osoby, która pragnie nauczyć się mówić nie tylko w języku polskim. Przekonaj się, że warto znaleźć czas i chęci na naukę języka angielskiego. B2 angielski to średnio zaawansowany poziom, który pozwoli się komunikować w wielu sytuacjach. Poznaj więcej szczegółów i wybierz B2 First z języka angielskiego!

 

Materiał zewnętrzny.

REKLAMA
Zobacz również
Kalendarz imprez
lipiec 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
 4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
 18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23  24
 25  26 dk27 dk28 dk29  30 dk31
×