zdjecie 4930
zdjecie 4930
2011-01-25T12:58:00+01:00 eOstroleka.pl
Polska,

Znane osoby w skandalicznej sondzie „Jak skończy Jarosław Kaczyński”

REKLAMA
Jarosław Kaczyński (fot. pis.org.pl)
REKLAMA

To trudne do uwierzenia, ale najwyraźniej dla ludzi związanych z SLD i częściowo Platformą Obywtelską nie ma żadnych hamulców i żadnych granic - pisze portal wPolityce.pl.

O co chodzi? O sondę zamieszczoną w tygodniku „Nie” Jerzego Urbana, w której zapytano znane osoby "Jak skończy Jarosław Kaczyński".

Na liście uczestników sondy urbanowej gazety można spotkać wiele nazwisk osób uważających, że są inteligentami. Można przeczytać opinie ludzi pouczających innych o tym jak powinno wyglądać polskie życie publiczne. I nikt, nikt z tej długiej listy nie wpadł na myśl, że to nie wypada. Warto zapamiętać więc kto odpowiada na pytanie "Jak skończy Jarosław Kaczyński" i co mówi. Wyciąć, zachować i przypomnieć, kiedy znowu moralne lewicowe wzburzenie wyciągną na sztandary - podsumowuje wPolityce.pl.

Kazimierz Kutz, do niedawna prominentny poseł PO, obecnie w Ruchu Palikota: Skończy samobójstwem. (...) Wcale mu tego nie życzę. Ale śmierć samobójcza to wcale nie jest taka zła rzecz, jeśli człowiek ma się męczyć.

Piotr Najsztub, "Wprost": Umrze. A politycznie? Będzie miał jeszcze swoje 5 minut.

Andrzej Czeczot, rysownik "Polityki": Skończy na śmietniku historii.

Piotr Gadzinowski, były poseł SLD: Skończy jak jego brat na Wawelu. Będzie leżał ze szwagierką, bratem i nogą w generalskim mundurze, o której wspominał niedawno.

Jan Kapela, "Krytyka Polityczna": [PO i PiS] będą nam rządzić długo i szczęśliwie przez mniej więcej rok, gdy zjednoczone stronnictwa polecą składać wieńce na miejscu katastrofy smoleńskiej i mimo złych warunków pogodowych zdecydują się wylądować na lotnisku Siewiernyj.

Janusz Palikot: Popełni samobójstwo!

Joanna Senyszyn, SLD: Już się skończył. Na Wawelu.

Jacek Żakowski, publicysta "Polityki": Będzie się zsuwał w radykalizm, między szaleństwem a śmiesznością.

Robert Biedroń, prezes tzw. Kampanii Przeciw Homofobii: Podobno już jest seksualnym impotentem.

Kto jeszcze wziął udział w tej makabrycznej sondzie? M.in. Bartosz Arłukowicz, Max Cegielski, Andrzej Celiński, Sławomir Kopyciński, Sylwester Latkowski, Andrzej Lepper, Cezary Łasiczka, Marek Raczkowski, Robert Walenciak, Jerzy Wenderlich, Jan Widacki.

[źródło: wPolityce.pl]

REKLAMA
Zobacz również
Kalnedarz imprez
marzec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27 dk28
dk29  30  31  1  2  3  4
×