zdjecie 5794
zdjecie 5794
2012-09-18T15:48:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zobacz, gdzie i co kupisz taniej z ostrołęcką Kartą Wielkiej Rodziny [VIDEO]

REKLAMA
fot. D. Płoski fot. D. Płoski
REKLAMA

Produkty spożywcze, artykuły gospodarstwa domowego, paliwo, okna i drzwi wraz z montażem, rolety i moskitiery - to artykuły jakie każdy posiadacz ostrołęckiej Karty Wielkiej Rodziny będzie mógł nabyć ze specjalnym rabatem. Już 13 kolejnych punktów przyłączyło się do akcji wspierających rodziny wielodzietne z Ostrołęki. W poniedziałek 17 września porozumienie m.in. z PSS „Społem” w sprawie przystąpienia do programu podpisał prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski i prezes spółdzielni Wiktor Bednarczyk.

Rabaty od 3 do 10 proc. w sklepach i restauracjach zaoferowali ostrołęccy przedsiębiorcy którzy przystąpili do programu wspierającego rodziny posiadające trójkę i więcej dzieci. Warunkiem uzyskania rabatu jest posiadanie Karty Wielkiej Rodziny, którą po weryfikacji wydaje Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce.

Oprócz jednostek miejskich takich jak Park Wodny Aquarium, Ostrołęckie Centrum Kultury, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej czy Miejski Zaklad Komunikacji do programu dołączyli także:

PSS „Społem” która w swoich sklepach spożywczych oferuje 3 proc. rabat na cały asortyment (z wyjątkiem napojów alkoholowych i tytoniowych) oraz w sklepach przemysłowych - 8 proc. rabat również na cały asortyment.

Sklepy spożywcze objęte programem to:
- „Kaprys” przy ul Prądzyńskiego 2
- „Cytrynka” przy ul Żebrowskiego 21
- „Stodoła” przy ul Bogusławskiego 26
- sklep spożywczy przy ul. Piłsudskiego 13
- „Sam Spożywczy” przy ul. Hallera 4

Sklepy przemysłowe:
- „Sklep Papierniczy” przy ul Prądzyńskiego 2
- „Meble” przy ul. Goworowskiej 13a
- „1001 Drobiazgów” przy ul. Bogusławskiego 26

- Przyłączamy się do akcji ponieważ PSS „Społem” zawsze wspiera tego typu inicjatywy, które mogą poprawić los rodzin mających mniejsze zasoby finansowe. Program Karty Wielkiej Rodziny skierowany jest do osób, w których widzimy swoich klientów, dlatego wychodząc im naprzeciw oferujemy rabaty na cały asortyment we wszystkich naszych sklepach - mówi Wiktor Bednarczyk, prezes PSS „Społem”.

Do akcji przystąpiły także:
- „Brawo Cafe & Restaurant” przy ul. Bogusławskiego 11, oferująca 10 proc. rabat na cały asortyment z wyjątkiem napojów alkoholowych
- Karczma Kurpiowska „Ostoja” przy ul. Stacha Konwy 3, oferująca 10 proc. rabat na posiłki
- Stacja paliw „Moya” przy ul. Stacha Konwy 3, gdzie uczestnik programu zatankuje paliwo taniej o 5 gr/litr
- klub "U Studenta" przy ul. Korczaka 73, oferujący 10% rabat na wszystkie posiłki
- „EM DOM” przy ul. 1 Maja 2 oferujący rabat w wysokości 5 proc. na zakup okien i drzwi wraz z montażem oraz 10 proc. rabat na rolety i moskitiery.

- To bardzo ważne, że oprócz samorządu, także prywatni przedsiębiorcy włączają się do naszego programu - powiedział nam prezydent Kotowski chwilę po podpisaniu porozumienia z PSS „Społem”. - To jest bardzo pocieszające, że Ostrołęka wykazuje taką piękną ludzką solidarność z tymi rodzinami, w których wychowuje się większą gromadkę dzieci, ponieważ dzieci są największym skarbem naszej ojczyzny - dodał Kotowski.

Jak usłyszeliśmy, do ostrołęckiego ratusza spływają już kolejne deklaracje ze strony przedsiębiorców dotyczące przystąpienia do programu Karty Wielkiej Rodziny. O rozszerzającej się liście partnerów programu będziemy informowali na bieżąco.


D. Płoski

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :
Kalendarz imprez
grudzień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13  14  15  16 dk17 dk18  19
dk20  21  22  23  24  25  26
dk27  28  29  30 dk31  1  2
×