2017-11-17T12:24:38+01:00 eOstroleka.pl 2 1 5 40%
Ostrołęka,

Kolejna modyfikacja rozkładu jazdy MZK Ostrołęka

fot. eOstroleka.pl
2
3
15
MZK Ostrołęka wprowadza kolejną modyfikację rozkłady jazdy autobusów bezpłatnej komunikacji publicznej. Zmiany obowiązują od 16 listopada.

Po uwzględnieniu uwag i sugestii pasażerów MZK Ostrołęka zdecydował o wprowadzeniu kolejnych zmian w rozkładzie jazdy swoich autobusów. Tym razem modyfikacjom poddano godziny kursowania linii nr 2, 6, 7, 13, i 15.

Z aktualnym rozkładem jazdy MZK Ostrołęka zapoznać się można na stronie internetowej www.mzk.ostroleka.pl

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~MZK , 12:56 17-11-2017,   -
A ten Pan Włodarz z Olszewa Borek chciał e-mail i ŚPI . Nie interesuje się mieszkańcami . Inne  linie  były  już  kilka razy modyfikowane  . BRAK  SŁÓW !!!!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~a.z , 13:12 17-11-2017,   -
A dlaczego wszystkie linie sa modyfikowane tylko linia nr.3 jaj byla tak jest.prosimy o autobus do Ostroleki z os.Lesna o godz.15
odpowiedz   •   oceń :  
~Kaks , 13:24 17-11-2017,   -
Z osiedla kwiatowego nie ma żadnego połączenia do szpitala, to chore!!
odpowiedz   •   oceń :  
~mała , 13:38 17-11-2017,   -
A dlaczego z Olszewo borek autobusu nie ma po 10 ? A w weekendy szkoda gadać jeden na trzy godziny to jest masakra. A z wojciechowic co 30 min mzk na szpital jeździ i spowrotem to chore.
odpowiedz   •   oceń :  
~Marek , 14:00 17-11-2017,   -
A dlaczego zlikwidowaliscie całkowicie linie 12/12a? Może by przywrócić chociaż jeden z autobusów? Porażka ten rozkład!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:28 17-11-2017,   -
Prezydent obciął około 50% połączeń mzzk.,zmiana w ratuszu!!!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Jan , 15:09 17-11-2017,   -
Przywrócić "1" na Wojciechowice!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~miastowy , 16:03 17-11-2017,   -
Do wszystkich malkontentów. Najlepiej jakby autobus podjeżdżał bezpośrednio pod wasz blok/dom i tylko o pasującej wam godzinie.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:13 17-11-2017,   -
Najlepiej to mieć 4 km od szkoły do domu, kończyć wieczorem i wracać na piechotę przez ciemny las ( nie mówią o tym, że nikt nie chce tam postawić kilku latarni) a autobus jest co jakieś 2-3 godziny... bardzo bezpiecznie. Każdy ma jakiś problem. To Ostrołęka jest po prostu zacofana. W innych miastach autobusy co 5 minut jeżdżą. Te darmowe autobusy tylko wszystko popsuły... Tak trudno ludziom wydać 2 zł na jeden przejazd. Pozdrawiam
odpowiedz   •   oceń :  
~ad , 21:05 17-11-2017,   -
[quote=miastowy ]Do wszystkich malkontentów. Najlepiej jakby autobus podjeżdżał bezpośrednio pod wasz blok/dom i tylko o pasującej wam godzinie.  [/quote]
chromolisz głupoty wredny pacanie  wez na morde ludzi pracujacych na zmiany  wielki przygłupku MZK przywrócic stary rozkład jazdy prezesie usmarkany
odpowiedz   •   oceń :  
~Uczen , 01:16 18-11-2017,   -
3 razy w tygodniu kończę o 13:05 i czekam na autobus do Olszewa Borek 1,5 h. Może cos w końcu z linią nr 3 ?
odpowiedz   •   oceń :  
~Fgh , 08:12 18-11-2017,   -
Potrzebny kurs linii nr 6 z Ostroleki do PGO i Laskowca dzieci ,musza czekac 2 godz.
odpowiedz   •   oceń :  
~Kamila , 10:12 18-11-2017,   -
Wójt moze gminnym autobusem dowozic do dworca co 5 minut
odpowiedz   •   oceń :  
~Student , 11:47 18-11-2017,   -
Wszyscy muszą czekać? Ja przez 3 lata czekałem po dwie godziny dziennie i jakoś żyję. Ale z drugiej strony to po kiego wała tyle tych autobusów do szpitala? Stare baby niech taksówkami jeżdżą a nie innym pasażerom humor psują.
odpowiedz   •   oceń :  
~Atom , 15:49 19-11-2017,   -
Do Studenta przypominam Ci matole że w Szpitalu pracuje bardzo wiellu ludzi którzy nie mają samochodów i korzystają z komunikacji miejskiej a przypomnę Ci że niejedna ta jak to określiłeś Stara Baba to czyjaś mama ciocia babcia czy prababcia trochę szacunku myślę że nie stać je na taksówki Ciebie tak.Wstydź się bo na Ciebie ktoś kidyś powie Ty Srary Dziadzie-karma powraca.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~MZK , 12:56 17-11-2017,   -
A ten Pan Włodarz z Olszewa Borek chciał e-mail i ŚPI . Nie interesuje się mieszkańcami . Inne  linie  były  już  kilka razy modyfikowane  . BRAK  SŁÓW !!!!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również