2018-11-13T12:30:33+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Ostrołęka,

O zdrowym żywieniu w ramach kursu „Bądź Bezpieczna” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
0
1
0
W ramach XVII edycji kursu dla pań „Bądź bezpieczna” nadal odbywają się różnego rodzaju spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy gotowi są przekazać posiadaną wiedzę i umiejętności. Jedne z ostatnich spotkań dotyczyło zdrowego żywienia. Poprowadziła je dietetyk Joanna Duch.

Spotkanie było ciekawym urozmaiceniem kursu oraz formą odpoczynku po kilku dniach intensywnych zajęć z samoobrony prowadzonych przez Daniela Zarębę z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Za paniami również spotkanie z policyjnym psychologiem - Anną Szymańską, która przybliżyła uczestniczko tematykę wiktymologii i psychologii. Ponadto starała się uświadomić uczestniczki, jak należy zachować się w trudnej sytuacji oraz pomóc przełamać strach przed działaniem w sytuacji kryzysowej.

Przed uczestniczkami kursu „Bądź bezpieczna” jeszcze wiele spotkań, m. in. z zakresu przemocy w rodzinie, pierwszej pomocy przedmedycznej, handlu ludźmi, terroryzmu, obrony koniecznej, fitnessu oraz egzamin końcowy sprawdzający wiedzę i umiejętności zdobyte na tym kursie.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.