eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Adam Kurpiewski: Nie musimy być smutnymi ludźmi z PiS-u [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 9926
zdjecie 9926
REKLAMA
zdjecie 9926

Podczas debaty prezydenckiej eOstrołęki i RCS Livestream w serii autoprezentacji Adam Kurpiewski stwierdził, że "tylko Koalicja Obywatelska jest w stanie zapewnić zmianę na lepsze dla Ostrołęki". Postanowił też krótko zrecenzować... niektórych kontrkandydatów.

Podczas najważniejszej dyskusji kończącej się kampanii wyborczej kandydaci na prezydenta Ostrołęki w ostatniej części debaty mieli 2 minuty na przekonanie wyborców do siebie.

- Słuchając poprzedników, widzę, że tak naprawdę Ostrołęka się świetnie rozwija, niedużo trzeba w niej poprawiać, że pewnie od 20 lat było świetnie, a tak naprawdę wszyscy widzimy jaka jest prawda. Prawda jest taka, że Ostrołęka się zwija, jest nudnym, smutnym miastem, wyludniającym się. Przez ostatnie 3 lata ubyło nam 3 tysiące mieszkańców - rozpoczął Adam Kurpiewski.

"I dlatego, wracając do pewnej perspektywy czasowej, 15 października ja zobaczyłem, że nadchodzi wiatr zmian, który zmienił rząd i zmienił całą Polskę. To samo może spotkać też Ostrołękę. Nie musimy być smutnymi ludźmi z PiS-u, którzy obsadzają swoje stanowiska, którzy nie chcą żadnych zmian, tylko własnych interesów. Z kim mamy tu rozmawiać? Gdzie mamy doświadczonych ludzi?" - kontynuował kandydat Koalicji Obywatelskiej, dalej wymieniając:

Przedstawicielka PiS (Ewa Żebrowska-Rosak - przyp. red.) nie dogada się ani z rządem ani z samorządem województwa. Paweł (Niewiadomski - przy. red.) - świeży radny. No najpierw trzeba być chociaż dobrym radnym, a później prezydentem. Łukasz jest doświadczonym prezydentem i gwarantuję państwu, że wykorzystam doświadczenie, bo są aspekty w których się nie sprawdził i będzie mu zaufać ciężko pokoleniom ostrołęczan. Wszyscy o tym wiemy.

- Tylko Koalicja Obywatelska jest w stanie zapewnić zmianę na lepsze dla Ostrołęki: rozwój, energię. Sprowadzimy tu najlepszych fachowców, w końcu ożyje ta Ostrołęka! Ożywimy ją naprawdę tak, żeby były serca nasze gorące. Będziemy mieli pieniądze na każdą inwestycję. Kochani, to co chcemy zrobić i mówię to z głębi serca... Chcę, żeby była to Ostrołęka naszych marzeń! - zakończył Kurpiewski.

Materiał filmowy 1 : OBEJRZYJ CAŁĄ DEBATĘ

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  31  1  2
×