eOstroleka.pl
Ostrołęka, TYLKO U NAS

Pomysły na Kościuszki. "Dlaczego chce Pan zmarnować pracę Pana prezydenta Kulika?" [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 9539
zdjecie 9539
REKLAMA

Dlaczego chce pan zmarnować pracę pana prezydenta Kulika? - to pytanie na debacie eOstrołęki i RCS Livestream usłyszał Paweł Niewiadomski od Ewy Żebrowskiej-Rosak.

26 marca odbyła się najważniejsza dyskusja o przyszłości Ostrołęki w kończącej się kampanii wyborczej. Na debacie prezydenckiej eOstrołęki i RCS Livestream debatowali wszyscy kandydaci na prezydenta miasta. Ciekawie było w serii pytań, jakie kandydaci zadawali sami sobie.

Ewa Żebrowska-Rosak (Koalicja dla Ostrołęki) w serii pytań wzajemnych kandydatów na prezydenta Ostrołęki postanowiła zadać pytanie Pawłowi Niewiadomskiemu z Naszej Ostrołęki 2024.

- Wiem, że jakiś czas temu rozpisano przetarg na budowę przedszkoli przy ul. Kościuszki. Jak mnie pamięć nie zawodzi, to głosował pan za tym projektem uchwały. Ale ostatnio w mediach społecznościowych widziałam, że chce pan w tym miejscu zrobić strefę rozrywki dla młodzieży. Dlaczego chce pan zmarnować pracę pana prezydenta Kulika? - zapytała radna Żebrowska-Rosak.

- Człowiek może się mylić w życiu, też uważam, że nie mam monopolu na wiedzę - powiedział Paweł Niewiadomski, który we wskazanym przez radną Żebrowską-Rosak głosowaniu... w ogóle nie brał udziału, co obrazuje poniższy wynik.

zdjecie- Po rozmowach z mieszkańcami Ostrołęki, biorąc pod uwagę układ urbanistyczny tamtego miejsca, czyli ulicę Kościuszki, która jest ulicą jednokierunkową, wydaje mi się, że budowa przedszkola (...) wydaje się być niecelowa - mówił Niewiadomski, wskazując na kwestie komunikacyjne, "z którymi mamy problem nie tylko na tej ulicy".

Kandydat Naszej Ostrołęki 2024 dodał:

Uważam, że powstanie w tym miejscu Centrum Inicjatyw Młodzieżowych, w połączeniu z Centrum Aktywności Seniorów i połączone z parkiem międzypokoleniowym to odpowiednie miejsce, żeby tej zieleni troszkę w tym miejscu było, bo jednak to miejsce potrzebuje ciszy i spokoju.

Materiał filmowy 1 : OBEJRZYJ CAŁĄ DEBATĘ:

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×