2017-10-17T22:15:00+02:00 eOstroleka.pl 10 0 5 8
Ostrołęka,

O włos od tragedii w centrum Ostrołęki [WIDEO]

REKLAMA
fot. YouTube
REKLAMA
4
1
9
Najlepszy komentarz
~dr. Joint , 08:51 18-10-2017,   -
odnajdźmy Go po detalach, c***... kołpaki i jakaś plastikowo aluminiowa obwódka nad lampami z tyłu

Podejrzewam że i naklejka "pajonier" na tylnej szybie jest
odpowiedz   •   oceń :  
Ignorant w srebrnym vw niemal staranował na skrzyżowaniu kilka aut, w tym dwie „elki” i nieoznakowany policyjny radiowóz. Do zdarzenia, uchwyconego na nagraniu wideo przez naszego Czytelnika, doszło na jednym z głównych skrzyżowań w centrum Ostrołęki.

Od naszego Czytelnika otrzymaliśmy nagranie wideo z bardzo niebezpiecznym wybrykiem kierowcy srebrnego vw golfa. Do zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada, Kopernika i Bogusławskiego. Kierowca auta, z którego pochodzi nagranie poruszał się w kolumnie innych aut ulicą 11 Listopada. Na skrzyżowaniu zamierzał skręcić w lewo w ulicę Kopernika. Sygnalizator wskazywał zielone światło, zarówno dla skręcających w lewo, jadących na wprost i kierujących się w prawo w ulicę Bogusławskiego. Prawym pasem poruszały się prawidłowo dwie „elki”, lewym pasem na wprost pojechał nieoznakowany policyjny bus, za nim w lewo skręcało (również zgodnie z przepisami) białe auto, autor nagrania jechał tuż za nim.

Gdy białe infiniti wjeżdża już na skrzyżowanie, tuż przy jego lewym boku pojawia się srebrny vw golf, którego kierowca kompletnie zignorował sygnalizację z czerwonym światłem dla jego kierunku jazdy. Na nagraniu widać, jak infiniti z trudem umyka przed vw, unikając zderzenia zaledwie o kilka centymetrów. Autor nagrania także skręcający w lewo musiał hamować by uniknąć uderzenia w bok golfa przemykającego przez skrzyżowanie na czerwonym. Gwałtownie hamować musiał również kursant z jednej z „elek” skręcających w prawo.

Zachowanie kierowcy golfa zasługuje co najmniej na maksymalny mandat określony przepisami kodeksu drogowego lub nawet cofnięcie uprawnień. Niejednokrotnie wymuszenie pierwszeństwa przejazdu na tym właśnie skrzyżowaniu było przyczyną tragicznych w skutkach wypadków. Tym razem kierowcy zaskoczeni przez ignoranta w vw wykazali się nie lada refleksem i do nieszczęścia nie doszło.

REKLAMA
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~dr. Joint , 08:51 18-10-2017,   -
odnajdźmy Go po detalach, c***... kołpaki i jakaś plastikowo aluminiowa obwódka nad lampami z tyłu

Podejrzewam że i naklejka "pajonier" na tylnej szybie jest
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:14 18-10-2017,   -
[quote=dr. Joint ]odnajdźmy Go po detalach, c***... kołpaki i jakaś plastikowo aluminiowa obwódka nad lampami z tyłu

Podejrzewam że i naklejka "pajonier" na tylnej szybie jest [/quote]

Kołpaki w dechę... Jedyne takie we całej wsi
odpowiedz   •   oceń :  
~wyryówmywy , 10:23 18-10-2017,   -
Miałem ostatnio w tym samym miejscu taką samą sytuację. Tylko że jechałem L-ką i  taksówka na czerwonym poleciała
odpowiedz   •   oceń :  
~Elo , 10:37 18-10-2017,   -
Daltonista jeb@#y
odpowiedz   •   oceń :  
~Ja1 , 10:48 18-10-2017,   -
Ignorantem to jest ten wasz operator drona który lata nad głowami ludzi na wszelkich możliwych imprezach. Zastanawia mnie czy ma pozwolenie na takie przeloty, nie mówiąc już o tym, że łamie wszelkie możliwe przepisy.
Jeśli następnym razem zobaczę tą zabaweczkę na niebie to chyba sam osobiście szanowną redakcję na Policję zgłoszę
odpowiedz   •   oceń :  
~Redakcja , 11:19 18-10-2017,   -
[quote=Ja1 ]Ignorantem to jest ten wasz operator drona który lata nad głowami ludzi na wszelkich możliwych imprezach. Zastanawia mnie czy ma pozwolenie na takie przeloty, nie mówiąc już o tym, że łamie wszelkie możliwe przepisy.
Jeśli następnym razem zobaczę tą zabaweczkę na niebie to chyba sam osobiście szanowną redakcję na Policję zgłoszę [/quote]
Chyba pomylił Pan redakcje :).
odpowiedz   •   oceń :  
~Ja1 , 11:28 18-10-2017,   -
[quote=Redakcja ][quote=Ja1 ]Ignorantem to jest ten wasz operator drona który lata nad głowami ludzi na wszelkich możliwych imprezach. Zastanawia mnie czy ma pozwolenie na takie przeloty, nie mówiąc już o tym, że łamie wszelkie możliwe przepisy.
Jeśli następnym razem zobaczę tą zabaweczkę na niebie to chyba sam osobiście szanowną redakcję na Policję zgłoszę [/quote]
Chyba pomylił Pan redakcje :).  [/quote]
Chyba jednak się nie pomyliłem wystarczy zerknąć w waszą galerię.
Poza tym latanie na terenie miejscowości takiej jak Ostrołęka wymaga odpowiednich pozwoleń, że o świadectwie kwalifikacji nie wspomnę a nie sądzę żeby Państwa "lotnik" takowe posiadał.
odpowiedz   •   oceń :  
~Redakcja , 12:30 18-10-2017,   -
Zapraszamy do redakcji dowie sie pan wiecej, i moze przestanie Pan rzucać głupie oskarżenia.
odpowiedz   •   oceń :  
~Ja1 , 12:56 18-10-2017,   -
To nie jest oskarżenie tylko moja opinia. Do końca tej dyskusji wystarczyłby skan świadectwa kwalifikacji waszego "lotnika" zamieszczony na stronie bo tak czy inaczej przy następnych zdjęciach z góry sprawę zgłoszę Policji, bo jeśli Państwo mogą nie być do końca w porządku z przepisami to nie czepiajcie się tak mocno innych, zwłaszcza tych biednych kierowców ;-)
Pozdrawiam
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
sierpień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  1