2018-05-24T09:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Radosław Stachacz może odejść z MZOS-TiIT

REKLAMA
zdjecie 2911
Radosław Stachacz, fot. eOstroleka.plRadosław Stachacz, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
1
9
20

Wieloletni wicedyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej, Radosław Stachacz może już wkrótce pożegnać się ze swoją funkcją.

Jak udało nam się ustalić, Radosław Stachacz jest jednym z kandydatów ubiegających się o stanowisko głównego specjalisty w wydziale organizacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Do obowiązków głównego specjalisty należeć będzie m.in. inicjowanie i koordynowanie opracowywania dokumentów dotyczących działalności WFOŚiGW, opracowywania projektów list przedsięwzięć priorytetowych oraz tworzenia regulaminów programów i konkursów wraz z kryteriami oceny, przygotowywanie planów działalności oraz okresowych i rocznych sprawozdań z zakresu działalności WFOŚiGW, analiza instrukcji i procedur stosowanych  w biurze WFOŚiGW oraz opracowywanie propozycji ich aktualizacji lub zmian, prowadzenie spraw związanych ze strukturą organizacyjną biura WFOŚiGW, przygotowywanie projektów uchwał organów WFOŚiGW a także współpraca z innymi wydziałami WFOŚiGW przy opracowywaniu projektów aktów wewnętrznych oraz innych dokumentów.

Osoba aplikująca na to stanowisko musi posiadać wykształcenie wyższe, mieć odpowiedni staż pracy wynoszący w tym przypadku 4 lata (w tym co najmniej dwa lata stażu pracy w administracji publicznej). Ponadto aplikujący powinien mieć udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu organizacji funkcjonowania instytucji, doświadczenie w opracowywaniu instrukcji i procedur stosowanych w instytucji. Kandydat musi także wykazać się wiedzą i umiejętnościami z zakresu przepisów prawa umożliwiających wykonywanie powierzonych zadań, w tym podstawowych aktów prawnych dotyczących finansów publicznych lub administracji publicznej oraz praktyczną znajomością zasad dotyczących obiegu dokumentów.

Ponadto kandydat musi także biegle obsługiwać komputer w zakresie aplikacji biurowych, znać obsługę urządzeń biurowych, wykazać się umiejętnością analizy i syntezy informacji, umieć efektywnie funkcjonować w stresie, mieć bardzo dobrą organizację pracy własnej oraz posiadać umiejętność pracy w zespole.

Radosław Stachacz, według dyrekcji WFOŚiGW – organizatora konkursu na stanowisko głównego specjalisty – spełnia wymogi formalne i przeszedł do kolejnego etapu postępowania rekrutacyjnego. Jego „kontrkandydatem” jest Piotr Michalak z Otwocka.

Obecnie Stachacz pełni funkcję wicedyrektora MZOSTiIT. Jest aktywnym działaczem Prawa i Sprawiedliwości. Brał czynny udział we wszystkich dotychczasowych kampaniach wyborczych, zarówno samorządowych, parlamentarnych jak i prezydenckich. Bez większych wyników ubiegał się z ramienia PiS o mandat radnego miejskiego w roku 2006 oraz w 2010. W tym roku Stachaczowi powierzono rolę koordynatora kampanii wyborczej w Ostrołęce.

Decyzję dyrekcji WFOŚiGW w sprawie ogłoszenia wyniku konkursu poznamy w ciągu kilku najbliższych dni.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22  23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×