tor

Ostrołęckie PiS podsumowało kampanię wyborczą (VIDEO, ZDJĘCIA)

0    
Ostrołęka 2011-10-07 22:36
Wybory parlamentarne 2011: W piątek politycy i działacze ostrołęckiego Prawa i Sprawiedliwości podsumowali kampanię wyborczą.

Sondaż Estymatora: SLD dopiero na piątej pozycji

0    
Polska 2011-10-07 13:04
Wybory parlamentarne 2011: Publikujemy ostatni przedwyborczy sondaż Estymatora. Według badania na Sojusz Lewicy Demokratycznej chce zagłosować mniej ankietowanych niż na PSL i Ruch Palikota.

Czartoryski: „W niedzielę sami zadecydujemy, kto będzie nas reprezentował”

0    
Ostrołęka 2011-10-06 11:06
Wybory parlamentarne 2011: Publikujemy list posła Arkadiusza Czartoryskiego, kandydata Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu, startującego z trzeciego miejsca w okręgu siedlecko-ostrołęckim.

Debata przedwyborcza w Ostrołęce: „Kampania to nie jest dobry okres do mówienia prawdy” (VIDEO, ZDJĘCIA)

0    
Ostrołęka 2011-10-04 19:34
Wybory parlamentarne 2011 We wtorek w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Społecznej odbyła się debata kandydatów do parlamentu. Udział w niej wzięli ostrołęccy kandydaci do Sejmu z list PiS, PO, SLD i PSL.

Debata kandydatów do parlamentu Radia „Nadzieja” (TRANSMISJA NA ŻYWO)

0    
Ostrołęka 2011-10-04 12:12
Wybory parlamentarne 2011: We wtorek o godz. 16 w Wyższej Szkole Ekonomiczno Społecznej przy ul. Kołobrzeskiej odbędzie się debata kandydatów do parlamentu z Ostrołęki, którą zorganizowało Radio „Nadzieja”.

Sawicki agituje na witaczu: „Nikt mnie o pozwolenie nie pytał, ale i tak bym pozwolił”

0    
Polska 2011-10-02 22:56
Wybory parlamentarne 2011: Jeden z Czytelników przesłał do naszej redakcji zdjęcie, na który widać witacz gminy Długosiodło, na którym zawieszono baner Marka Sawickiego, obecnego ministra rolnictwa i kandydata do Sejmu z listy PSL.

Gabriel Janowski w Ostrołęce: „Opatrzność chciała, bym tu był i mówił” (ZDJĘCIA)

0    
Ostrołęka 2011-10-01 09:37
Wybory parlamentarne 2011: W piątek na placu przed sceną przy DH Kupiec jeden z kandydatów na senatora spotkał się z mieszkańcami Ostrołęki. Gabriel Janowski mówił o sytuacji gospodarczej Polski oraz zachęcał do wzięcia udziału w wyborach.

Nowy spot wyborczy Arkadiusza Czartoryskiego: „To tata nauczył mnie miłości do Ojczyzny” (VIDEO)

0    
Ostrołęka 2011-09-28 23:04
Wybory parlamentarne 2011: Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Arkadiusz Czartoryski, zaprezentował swój nowy spot wyborczy. W trwającym ponad minutę nagraniu do głosowania na Czartoryskiego zachęcają Dorota Andrzejczyk, przewodnicząca Rady Osiedla Sienkiewicza oraz prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski.

Sondaż Estymatora: Ruch Palikota tuż za SLD

0    
Polska 2011-09-27 11:19
Wybory parlamentarne 2011: Badanie przeprowadzono w okresie od 22 do 26 września 2011 na ogólnopolskiej, reprezentatywnej probie osób dorosłych.

Kaczyński w Woli Wrzeszczowskiej: „Donald Tusk oddał mecz walkowerem”

0    
Polska 2011-09-22 16:51
Wybory parlamentarne 2011: W czwartek prezes PiS odwiedził Wolę Wrzeszczowską. Gościł tam m.in. u Stanisława Kowalczyka, plantatora papryki, który zasłynął zadaniem premierowi Tuskowi pytania - „Jak żyć?”.

Spot wyborczy Arkadiusza Czartoryskiego: „Polska jest moim domem, w domu chcę czuć się bezpiecznie”

   
Polska 2011-09-22 09:30
Wybory parlamentarne 2011: „Chciałabym, żeby Polska była wolna, żeby każdy człowiek mógł dokonywać swojego wyboru” - mówi młoda dziewczyna na początku spotu wyborczego Arkadiusza Czartoryskiego.

Sondaż Estymatora: Pięć partii w Sejmie, Palikot przegonił PSL

0    
Polska 2011-09-21 13:26
Wybory parlamentarne 2011: Według sondażu przeprowadzonego przez Estymator, w parlamencie znalazło by się pięć ugrupowań politycznych.
Kategorie
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×