eOstroleka.pl
Ostrołęka,

XI edycja kursu Bądź Bezpieczna wystartowała

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 5389
Łącznie 36 pań weźmie udział w XI edycji szkolenia Bądź Bezpieczna. Do tej pory w szkoleniach organizowanych w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim uczestniczyło ponad 400 kobiet. Jednym z organizatorów akcji jest Komenda Miejska Policji w Ostrołęce.

W piątek, 20 listopada o godz. 18:00 w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce odbyło się otwarcie XI już edycji szkolenia Bądź Bezpieczna. Podczas otwarcia panie zapoznały się z całym programem akcji. Łącznie zrealizowanych zostanie 30 godzin samoobrony, a to nie wszystko.

- Zajęcia te będą uzupełnione chociażby o ćwiczenia i wykłady z wiktymologii, psychologii, prawa, strzelań, pierwszej pomocy przedmedycznej, handlu ludźmi, przemocy w rodzinie oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzisiaj kursantki spotkały się m.in. z instruktorami podkom. Sylwestrem Marczakiem oraz Arkadiuszem Ludwiczakiem z Fight Academy. Pierwsze zajęcia z samoobrony już we wtorek na sali sportów walki w hali im Arkadiusza Gołasia – mówi podkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce

Organizatorzy XI Edycji Szkolenia Bądź Bezpieczna:
Prezydent Miasta Ostrołęki Janusz Kotowski           
Miasto Ostrołęka            
Komenda Miejska Policji w Ostrołęce   
Ubezpieczenia Sikorscy, Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia.

REKLAMA
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×