eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Znamy zwycięzców I Charytatywnego Biegu w Strojach Ślubnych [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9637
fot. T. Mateusiakfot. T. Mateusiak
REKLAMA
zdjecie 9637

W niedzielę, 4 października odbył się I Charytatywny Bieg w Strojach Ślubnych. Na placu przed Halą Gołasia zabieliło się od sukien ślubnych.

W biegu wzięło udział 110 uczestników powyżej 16 roku życia + dzieci, które towarzyszyły rodzicom. Trasę przebiegł też uroczy, przystrojony pies o imieniu Beza.

Jedna uczestniczka w sukni ślubnej pokonała trasę z wózkiem i kilkumiesięcznym dzieckiem. A drugim najmłodszym towarzyszem zawodnika biegu był 3,5 latek, który  pod opieką taty pokonał całą kilometrową trasę!

Zawodnicy licznie przybyli w sukniach ślubnych, garniturach a Ci co nie mieli atrybutów biegu - otrzymali je w pakiecie startowym. Znaleźli tam spódniczki tiulowe, welony i muszki!

W pakietach były także produkty firmy Melvit, markowe torby Love a także niespodzianki. Pakiety startowe były dofinansowane przez Przewodniczącego Rady Miasta Jerzego Grabowskiego, który wziął udział w biegu i objął imprezę Patronatem Honorowym.

Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy różowy medal. Cała kwota z pakietów startowych została przekazana na leczenie młodej ostrołęczanki Karoliny Wilimczyk, która walczy z rakiem.

Zwycięzcami biegu byli:
w kategorii  pierwsza kobieta na mecie:
Dworecka Weronika

 w kategorii pierwszy mężczyzna  na mecie:
Polakowski Piotr

w kategorii pierwsza kobieta w stroju ślubnym
Beata Sznajder

 w kategorii pierwszy mężczyzna w stroju ślubnym
Dariusz Gąska

Dodatkowo ponad 50 uczestników losowo wybranych zostało nagrodzonych.

Nagrody ufundowali m.in. Powiat Ostrołęka (sokowirówka, parowar, słuchawki bluthoot, smart band) BaByliss Polska ( trzy  Curl Secret Ionic lokówki), voucher do strefy Wallness od Korona Hotel, vouchery na manicure od Indigo oraz Magii Makijażu a także dziesiątki gadżetów od Samsung Polska/ pieknieproste.pl gdzie ambasadorką jest Roxana Dawid. Bieg otworzył II Targi Ślubne Love pod honorowym Patronatem Prezydenta, Janusza Kotowskiego.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20  21
 22  23  24  25  26  27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×