2017-01-26T10:25:03+01:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

„Noc profilaktyki” i Przystanek PaT w kadzidlańskim gimnazjum [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9406
zdjecie 9406
fot. UG w Kadzidlefot. UG w Kadzidle
REKLAMA
1
0
0

Już po raz drugi gimnazjaliści z Kadzidła wzięli udział w Przystanku PaT i Nocy Profilaktyki. W akcji mającej na celu promowanie bezpiecznych zachowań i życie bez uzależnień udział wzięli uczniowie z Chudka, Obierwi, Rzekunia i Kadzidła wraz z opiekunami.

Uczestników i zaproszonych gości, fantastycznym wykonaniem utworu Dawida Podsiadło, przywitała uczennica naszego gimnazjum Katarzyna Giers, a efektownym pokazem tanecznym szkolna grupa artystyczna dziewcząt; energetyczna zumba poprowadzona przez trenerkę fitness Annę Kowalczyk pobudziła wszystkich do dużej aktywności; w świat teatru przeniosło nas koło teatralne „Maska” z Chudka, które zaprezentowało wyjątkowy spektakl pt. „Skąpiec”; absolwent PG w Kadzidle, Adrian Siarniak (aktualnie mieszkający i pracujący jako trener personalny w Niemczech) przybliżył uczniom swoją przygodę z kulturystyką; jego opowieść była motywacją do pracy nad sobą, nad swoimi słabościami. Adrian podkreślił również, jak ważna jest znajomość języków obcych.

Policjanci z Komendy Miejskiej z Ostrołęki w niezwykle interesujący sposób przeprowadzili zajęcia z zakresu bezpieczeństwa, samoobrony, pierwszej pomocy. Ksiądz Tomasz Trzaska - wicedyrektor Radia „Nadzieja” w Łomży - poprowadził warsztaty medialne.

Już koło północy odbył się mecz towarzyski siatkówki - Policja kontra uczniowie. Emocjonująca rozgrywka niespodziewanie zakończyła się sukcesem policjantów. Kolejne punkty, bogatego w wydarzenia programu, przeplatała integracyjna Belgijka, a całe spotkanie zakończyła dyskoteka.

„Noc profilaktyki” była wspaniałą okazją do integracji, zabawy oraz promocją życia bez uzależnień. Niesamowita atmosfera całego spotkania sprawiła, że nikt nie chciał... wracać jeszcze na Ziemię, jak głosi oficjalny hymn PaT-u.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10  11 dk12
dk13  14 dk15 dk16  17 dk18 dk19
dk20  21 dk22  23  24  25  26
dk27  28  1  2  3  4  5
×