eOstroleka.pl
Ostrołęka, TYLKO U NAS

Anna Truszkowska-Aptacy: Ta świeżość, przewietrzenie tego miasta, jest konieczne i potrzebne [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 5810
zdjecie 5810
REKLAMA

"Nie jestem wypalona zawodowo długoletnią pracą w samorządzie, tak jak niektórzy koledzy. Ta świeżość, te przewietrzenie tego miasta, jest konieczne i potrzebne" - mówiła na debacie prezydenckiej eOstrołęki i RCS Livestream kandydatka na prezydenta Ostrołęki Anna Truszkowska-Aptacy (Ostrołęka na Pokolenia).

W ostatniej części debaty prezydenckiej eOstrołęki i RCS Livestream, najważniejszego wydarzenia kampanii wyborczej 2024 w Ostrołęce, kandydaci na prezydenta mieli dwie minuty, by przekonać do siebie wyborców.

Anna Truszkowska-Aptacy podkreśliła, że jest rodowitą ostrołęczanką. - Znam problemy ostrołęczan. Nigdy nie pracowałam w samorządzie, ale może takie świeże spojrzenie na sprawy samorządu, na sprawy miasta, takiego normalnego, zwykłego człowieka, prawnika, to może to, czego tego miastu potrzeba - wskazała, dodając:

Jestem prawnikiem, nie boję się wyzwań w samorządzie. Jestem też negocjatorem, dlatego chcę współpracować ze wszystkimi kompetentnymi ludźmi ponad podziałami. Nie jestem wypalona zawodowo długoletnią pracą w samorządzie, tak jak niektórzy koledzy. Ta świeżość, przewietrzenie tego miasta, jest konieczne i potrzebne.

- Z mojego ugrupowania wywodzi się posłanka. Jesteśmy częścią koalicji 15 października. Istnieje realna szansa na to, że przywieziemy fundusze na rozwój miasta. Moi drodzy panowie, może pora oddać w końcu ster prezydencki w ręce kobiety. Bo Ostrołęka jest kobietą. Dlatego głosujcie na mnie i moją drużynę, Ostrołęka na Pokolenia, bo my razem możemy zmienić to miasto - zakończyła kandydatka na prezydenta.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×