2021-03-31T12:37:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka, NASZ NEWS

Będzie zmiana za sterami ostrołęckiego sanepidu?

REKLAMA
na zdjęciu, Małgorzata Bednarska, Pństwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny i dyrektor stacji PSSE w Ostrołęce, fot. eOstroleka.plna zdjęciu, Małgorzata Bednarska, Pństwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny i dyrektor stacji PSSE w Ostrołęce, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Dziś kończy się pięcioletnia kadencja Małgorzaty Bednarskiej – dyrektor PSSE w Ostrołęce i Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w powiecie ostrołęckim. Kto od 1 kwietnia obejmie tę funkcję?

W ostatnich dniach zaczęły docierać do nas informacje o zmianach w kadrze zarządzającej ostrołęckim sanepidem. Z nieoficjalnych informacji wynikało, że z funkcji dyrektor odwołana została Małgorzata Bednarska – dyrektor PSSE i jednocześnie Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny. Z pytaniami o potwierdzenie tych informacji zwróciliśmy się do rzecznika prasowego WSSE w Warszawie.

W imieniu Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego uprzejmie informuję, że nie jest prawdą, iż pani Małgorzata Bednarska "została odwołana z funkcji dyrektor PSSE w Ostrołęce". Z dniem 31 marca br. upływa kolejna, 5-letnia kadencja, podczas której pani Inspektor sprawowała funkcję Dyrektora PSSE w Ostrołęce i jednocześnie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w powiecie ostrołęckim.

- poinformowała nas Joanna Narożniak, rzecznik wojewódzkiej inspekcji sanitarnej

Kto zastąpi Małgorzatę Bednarską na tym stanowisku? Nazwisko dyrektor ostrołęckiego sanepidu i powiatowego inspektora sanitarnego poznamy jutro.

Informacje o kadrze zarządzającej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostrołęce zostaną przekazane do publicznej wiadomości na stronach internetowych PSSE w Ostrołęce i WSSE w Warszawie jutro, tj. 1 kwietnia 2021 r.

- informuje rzecznik prasowy WSSE w Warszawie.

 

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
 12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
 19  20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
 26 dk27  28 dk29  30  1  2
×