eOstroleka.pl
Ostrołęka, TYLKO U NAS

Ewa Żebrowska-Rosak: To, że jestem 18 lat w radzie miasta, to mój atut [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 9926
zdjecie 9926
REKLAMA
zdjecie 9926

"Mój mąż zawsze widział mnie w tej roli. To jest ten czas dla mnie i mam teraz dużo siły, żeby sprostać wyzwaniu" - powiedziała na debacie prezydenckiej eOstrołęki i RCS Livestream kandydatka na prezydenta Ostrołęki Ewa Żebrowska-Rosak z Koalicji dla Ostrołęki.

Podczas debaty prezydenckiej odbyły się trzy panele i ostatnim akcentem były dwie minuty na przekonanie wyborców do własnej kandydatury. W ostatnich minutach, zwracając się do wyborców, Ewa Żebrowska-Rosak z Koalicji dla Ostrołęki powiedziała, dlaczego zdecydowała się kandydować na urząd prezydenta Ostrołęki.

- Tu się urodziłam i wychowałam, tu się urodziły i wychowały moje dzieci. Nadal chciałabym w tym mieście pracować, żyć, tak jak wielu z państwa. Mam wiele pomysłów, ale z pozycji radnej nie jestem w stanie tych pomysłów już realizować. Dlatego chcę iść wyżej i z pozycji prezydenta miasta wnieść dużo dobrego i spowodować, że Ostrołęka będzie miastem naszych marzeń - powiedziała. Dodała też:

Dlatego warto na mnie zagłosować, że w przeciwieństwie do Ani (Truszkowskiej-Aptacy - przyp. red.), to, że jestem 18 lat w radzie miasta, to mój atut. To, że jestem mieszkanką tego miasta, świadczy o tym, że znam potrzeby mieszkańców i wiem, czego Ostrołęce trzeba. To, żę jestem kobietą, oznacza, że kobiecym okiem inaczej mogę spojrzeć na sprawy mieszkańców. Dlatego myślę, że to jest ten dobry czas.

Na koniec przyszedł czas na osobiste wyzwanie Ewy Żebrowskiej-Rosak: - Z racji mojej ustabilizowanej sytuacji rodzinnej mam dużo czasu i duży potencjał, który mogę w tym momencie swojego życia oddać państwu, mieszkańców, Ostrołęce (...) Mój mąż zawsze widział mnie w tej roli. To jest ten czas dla mnie i mam teraz dużo siły, żeby sprostać wyzwaniu.

Materiał filmowy 1 : OBEJRZYJ CAŁĄ DEBATĘ:

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  31  1  2
×