eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Interwencja Czytelników: Młodzież hałasuje i zaśmieca parking [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 8989
zdjecie 8989
fot. Czytelnikfot. Czytelnik
REKLAMA

Od naszej ostatniej interwencji w sprawie młodzieży gromadzącej się na parkingu przy Bohaterów Warszawy nic się nie zmieniło, a nawet – według mieszkańców – jest coraz gorzej. Fani nocnych spotkań na parkingu zostawiają po sobie góry śmieci.

Kwestię nocnych spotkań młodzieży na parkingu przy Bohaterów Warszawy opisywaliśmy w styczniu na łamach naszego serwisu.

 Ostrołęka: Nocne „pseudo zloty” na parkingu przy obwodnicy zmorą mieszkańców

Niemal codziennie na parkingu między kościołem a supermarketem gromadzą się młode osoby, które urządzają sobie w tym miejscu „pseudo-zloty”, zawody w paleniu opon i tym podobne zabawy. Jest głośno za sprawą muzyki puszczanej z samochodów, ryku silników „podrasowanych” aut i pisku opon.

Przez kilka tygodni nic w tej sprawie się nie zmieniło. Na parkingu nieustannie w godzinach wieczornych gromadzą się auta wypełnione hałasującą młodzieżą. Do listy skarg mieszkańcy doliczają tym razem zaśmiecanie.

Chcieli byśmy wrócić do tematu bo mało się w tej kwestii zmieniło. Tak choćby wyglądał parking po jednym z takich spotkań...śmieci, alkohol czy nawet oddawanie moczu. Przecież w okolicy jest tyle parkingów czy miejsc gdzie młodzi mogli by się spotkać a tym samym by nie przeszkadzali innym.

- alarmują mieszkańcy okolicznych bloków i domów.

O wyjaśnienie tej kwestii poprosiliśmy zarządcę parkingu, którym jest Urząd Miasta w Ostrołęce. Odpowiedź opublikujemy niezwłocznie po jej otrzymaniu.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  31  1  2
×