eOstroleka.pl
Ostrołęka, TYLKO U NAS

Mariusz Mierzejewski na debacie prezydenckiej zadał pytanie... samemu sobie! [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 5810
zdjecie 5810
REKLAMA

Za nami najważniejsza dyskusja w kampanii wyborczej 2024. Debata prezydencka eOstrołęki i RCS Livestream przyciągnęła przed monitory szerokie grono odbiorców. Niezwykle ciekawe były pytania wzajemne. Jeden z kandydatów zdecydował się na niestandardowe posunięcie.

W debacie prezydenckiej eOstrołęki i RCS Livestream drugą turę stanowiły pytania wzajemne kandydatów. Tylko jeden kandydat wpadł na niestandardowy pomysł i postanowił... zadać pytanie samemu sobie. "Czy przedsiębiorca to dobry pomysł na prezydenta miasta?" - zapytał Mariusz Mierzejewski z Bezpartyjnego Miasta Ostrołęki, po czym... sam udzielił odpowiedzi.

- W wielu kulturach demokratycznych rozwiniętych pewnie trochę bardziej niż my, kreuje się taką zasadę, że bardzo często zadania publiczne powierza się osobom, które się sprawdziły w takiej przestrzeni prywatnej, prowadząc swoje firmy, bądź realizując się jako weterani wojenni. W przypadku Francji, w wielu przypadkach w USA, sprawdzają się takie sytuacje - powiedział Mariusz Mierzejewski, dodając:

Ja, jeżeli zostanę prezydentem, na drugi dzień zbędę wszystkie swoje udziały i zajmę się tylko samorządem miasta. Poświęcę całą swoją energię, wiedzę i umiejętności miastu i będę starał się, żeby miasto wykorzystało czas, który przed nim jest.

- Wydaje mi się, że doświadczenie przedsiębiorcy jest bardzo potrzebne. Bo miasto to jest duża firma, w której jest zatrudnione kilka tysięcy osób, gdzie trzeba zarządzać majątkiem i trzeba liczyć każdą złotówkę, żeby optymalizować wszystkie koszty - dodał.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×