2021-01-29T14:37:38+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Miękkie lądowanie Macieja Kleczkowskiego. Dostanie pracę w miejskiej spółce

REKLAMA
Maciej KleczkowskiMaciej Kleczkowski
REKLAMA

Były wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski, którego sąd skazał za zatajenie prawdy w oświadczeniach majątkowych, długo nie pozostał na bezrobociu. Choć - zgodnie z przepisami - musiał odejść z ratusza, to jednak znalazło się dla niego stanowisko w miejskiej spółce. Powstał nawet nowy dział, którym Kleczkowski pokieruje.

Prezydent Ostrołęki ogłosił dziś, że od 1 lutego 2021 roku powstanie w Ostrołęckim Towarzystwie Budownictwa Społecznego nowy Dział Obsługi Klienta.

Dział ten będzie zajmował się obsługą techniczną wielu wspólnot na terenie Ostrołęki, jak również wszelkiego rodzaju reklamacjami i sytuacjami problemowymi. Na chwilę obecną brakuje odpowiedniego działu, z którym mogliby kontaktować się ostrołęczanie i do którego te wszystkie sprawy mogłyby spływać. Utworzenie Dział Obsługi Klienta ma przyspieszyć i usprawnić kontakt oraz finalne załatwienie sprawy. Jednocześnie z początkiem lutego rozpoczynamy proces weryfikacji jakości świadczonych usług. W związku z tym możecie Państwo spodziewać się ankiet, dzięki którym lepiej poznamy Wasze oczekiwania i problemy
 
- poinformował Łukasz Kulik.
 
 
Wiadomo też już, kto pokieruje nowym działem. To Maciej Kleczkowski, do niedawna wiceprezydent Ostrołęki, który pożegnał się ze stanowiskiem w atmosferze skandalu. Został bowiem prawomocnie skazany za przestępstwo zatajenia prawdy w oświadczeniach majątkowych, składanych w związku z pełnieniem funkcji radnego, a następnie wiceprezydenta. W związku z wyrokiem Sądu Okręgowego w Ostrołęce, jaki zapadł pod koniec 2020 roku, musiał zostać odwołany ze stanowiska w ratuszu.
 
Jednak szczęśliwym trafem, długo nie pozostanie bez pracy. Właśnie w tym momencie powstał pomysł powołania nowego działu w miejskiej spółce i zdecydowano, że to Kleczkowski ma największe kwalifikacje, by zostać jego szefem.
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8  9 dk10 dk11
 12 dk13 dk14  15 dk16 dk17 dk18
 19  20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
 26 dk27  28 dk29  30  1  2
×