eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Miękkie lądowanie Macieja Kleczkowskiego. Dostanie pracę w miejskiej spółce

REKLAMA
zdjecie 2143
Maciej KleczkowskiMaciej Kleczkowski
REKLAMA

Były wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski, którego sąd skazał za zatajenie prawdy w oświadczeniach majątkowych, długo nie pozostał na bezrobociu. Choć - zgodnie z przepisami - musiał odejść z ratusza, to jednak znalazło się dla niego stanowisko w miejskiej spółce. Powstał nawet nowy dział, którym Kleczkowski pokieruje.

Prezydent Ostrołęki ogłosił dziś, że od 1 lutego 2021 roku powstanie w Ostrołęckim Towarzystwie Budownictwa Społecznego nowy Dział Obsługi Klienta.

Dział ten będzie zajmował się obsługą techniczną wielu wspólnot na terenie Ostrołęki, jak również wszelkiego rodzaju reklamacjami i sytuacjami problemowymi. Na chwilę obecną brakuje odpowiedniego działu, z którym mogliby kontaktować się ostrołęczanie i do którego te wszystkie sprawy mogłyby spływać. Utworzenie Dział Obsługi Klienta ma przyspieszyć i usprawnić kontakt oraz finalne załatwienie sprawy. Jednocześnie z początkiem lutego rozpoczynamy proces weryfikacji jakości świadczonych usług. W związku z tym możecie Państwo spodziewać się ankiet, dzięki którym lepiej poznamy Wasze oczekiwania i problemy
 
- poinformował Łukasz Kulik.
 
 
Wiadomo też już, kto pokieruje nowym działem. To Maciej Kleczkowski, do niedawna wiceprezydent Ostrołęki, który pożegnał się ze stanowiskiem w atmosferze skandalu. Został bowiem prawomocnie skazany za przestępstwo zatajenia prawdy w oświadczeniach majątkowych, składanych w związku z pełnieniem funkcji radnego, a następnie wiceprezydenta. W związku z wyrokiem Sądu Okręgowego w Ostrołęce, jaki zapadł pod koniec 2020 roku, musiał zostać odwołany ze stanowiska w ratuszu.
 
Jednak szczęśliwym trafem, długo nie pozostanie bez pracy. Właśnie w tym momencie powstał pomysł powołania nowego działu w miejskiej spółce i zdecydowano, że to Kleczkowski ma największe kwalifikacje, by zostać jego szefem.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29 dk30 dk31  1  2  3  4
×