eOstroleka.pl
Ostrołęka, WYBORY

Wybory 2024: Nowe komitety wyborcze w regionie. ZOBACZ LISTĘ i dowiedz się, kto startuje

REKLAMA
zdjecie 8667
zdjecie 8667
REKLAMA

Już 213 komitetów wyborczych zarejestrowanych zostało w ostrołęckiej delegaturze Biura Wyborczego. To komitety z całego regionu, a my przyglądamy się tym nowym z powiatu ostrołęckiego.

W gminie Goworowo (konkretnie - w samym Goworowie) pojawił się nowy komitet - KWW Hanna Dąbkowska, którego pełnomocnikiem jest Jadwiga Garbarczyk. W gminie Kadzidło zarejestrował się KWW Wiesław Malon z pełnomocnikiem Barbarą Malon (siedziba: Siarcza Łąka).

W Plewkach, gm. Łyse, zarejestrowano KWW Andrzeja Romanowskiego, którego pełnomocnikiem jest Monika Kiernozek. W Żeraniu Dużym (gm. Olszewo-Borki), jest już KWW Zgoda Powiatowa z pełnomocnikiem Michałem Opalińskim. W Czerwinie zarejestrowany jest KWW Suska Grzegorz z pełnomocnikiem Krzysztofem Jakubiakiem.

Kolejne komitety zarejestrowały się w gminie Lelis - KWW Zjednoczeni w Łęgu Starościńskim (pełn. Dariusz Szczubełek) i KWW Nowoczesna Gmina Lelis (pełn. Grażyna Szymczyk). Z kolei w gminie Kadzidło są już KWW Zjednoczona Wieś (Strzałki, pełn. Celina Głowacka) i KWW Bezpartyjne Dylewo Jana Sadłowskiego (Dylewo, pełn. Michał Samsel).

Choromany-Witnice, gm. Czerwin: tu zarejestrowano KWW Anny Milewskiej, z pełnomocnikiem Sławomirem Milewskim. Z kolei w samym Czerwinie powstał KWW Czerwin-Wspólna Droga z pełnomocnikiem Eweliną Ciak, a także KWW Czerwin 2024 z pełnomicnikiem Elżbietą Kuleszą.

W Żebrach-Starej Wsi, w gminie Olszewo-Borki zarejestrował się KWW Stanisława Perzanowskiego-Wspólnota z pełnomocnikiem Karolem Perzanowskim. Przenosimy się do Goworowa, tam w Kuninie powstał KWW Jerzego Manowskiego (pełn. Krystyna Manowska). W gminie Goworowo, we wsi Jemieliste, zarejestrowano KWW Nasza Okolica (pełn. Piotr Pawluk).

Gmina Kadzidło - KWW Anny Skiba, którego pełnomocnikiem jest Regina Kania, zarejestrował się w Golance. Z kolei w Łysych jest KWW R. Wiśniewski (pełnomocnik Bożena Wiśniewska), a w Szafrankach - KWW Agaty Lipowskiej (pełnomocnik Patryk Wylot).

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×