2020-05-21T08:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Region,

Orange Love – pakiet, który sprawdzi się w każdym domu

REKLAMA
REKLAMA

Niemal każdy ma w domu internet, telewizję i korzysta z telefonu komórkowego czy stacjonarnego. Najczęściej za każdą z tych usług płaci się oddzielny rachunek. Gdyby jednak połączyć je w jeden pakiet, byłoby nie tylko taniej, ale również wygodniej. Taką możliwość daje Orange Love. Jakie są szczegóły tej oferty?

Czym jest Orange Love?

Orange Love to pakiet usług multimedialnych i telekomunikacyjnych, z których korzysta się praktycznie w każdym domu. W zależności od potrzeb można wybrać jeden z czterech wariantów pakietu i cieszyć się dostęp do poniższych usług: 

  • światłowód o prędkości nawet do 1 Gb/s – jeśli nie ma możliwości technicznej i w okolicy nie ma odpowiedniej infrastruktury, światłowód zastępowany jest tradycyjnym internetem stacjonarnym dostarczanym do domu kablem miedzianym; dostępność światłowodu, a także maksymalną prędkość internedu domowego można sprawdzić na stronie Orange: https://www.orange.pl/view/mapazasiegu;
  • telewizja z blisko 200 kanałami (w tym w jakości HD oraz 4K) i możliwością włączenia dodatkowych pakietów, ;
  • abonament komórkowy – z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami w Polsce oraz w ramach roamingu na terenie Unii Europejskiej, a także z pakietami internetu do wykorzystania również na terenie Wspólnoty Europejskiej;
  • abonament stacjonarny – z nielimitowanymi, darmowymi rozmowami na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

Pakiety Orange Love – elastyczność przede wszystkim

Osoby, które zdecydują się na ofertę Orange Love, mają szeroki wachlarz możliwości. Dostępne są cztery pakiety, w skład których wchodzą:

  • pakiet Orange Love Mini – internet domowy oraz abonament komórkowy;
  • pakiet Orange Love Standard – internet domowy, abonament komórkowy, telefon domowy, telewizja;
  • pakiet Orange Love Extra – internet domowy, abonament komórkowy, telefon domowy, telewizja oraz dostęp do platformy Orange TV Go;
  • pakiet Orange Love Premium – internet domowy, abonament komórkowy, telefon domowy, telewizja oraz dostęp do platform Orange TV Go i HBO Go.

Ze szczegółową zawartością pakietów, opłatami oraz warunkami świadczenia usług Orange Love można zapoznać się pod tym linkiem: https://www.orange.pl/love.

Warto wspomnieć, że użytkownikom zostaje udostępniony również sprzęt niezbędny do korzystania z usług, czyli ruter. Abonenci, którzy mogą podłączyć w domu światłowód, otrzymają sprzęt, który pozwoli osiągnąć maksymalną prędkość łącza, a także dekoder umożliwiający oglądanie telewizji w rozdzielczości 4K! Pozostali dostaną sprzęt adekwatny do technicznym możliwości łącza. Abonenci mogą też dokupić do usług smartfony, a także telewizory. Opłaty za te urządzenia rozłożone są na wygodne raty doliczane do każdego rachunku.

 

Co zyskujesz dzięki Orange Love?

Wybór Orange Love to przede wszystkim oszczędność. Dzięki temu, że usługi kupuje się w pakiecie, są tańsze niż w sytuacji, gdyby każdą z nich kupowało się u innego dostawcy. Orange Love to również wygoda. Wszystko dlatego, że przy zakupie pakietu podpisuje się tylko jedną umowę i każdego miesiąca otrzymuje się tylko jeden rachunek. Nie trzeba pamiętać o kilku przelewach ani terminach ich realizacji. Dodatkowo można wybrać czas trwania umowy. Domyślnie są to 24 miesiące, ale osoby, które nie lubią długich zobowiązań, mogą zdecydować się na umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Wygoda dotyczy również obsługi i wsparcia. W przypadku Orange Love każdą sprawę związaną z usługami można zgłosić, dzwoniąc pod jeden numer lub kontaktując się z dostawcą za pośrednictwem jednego formularza kontaktowego. Co to wszystko oznacza w praktyce? Minimum formalności i łatwość zarządzania swoimi usługami to znaczna oszczędność czasu.

REKLAMA
Kalnedarz imprez
maj 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
18  19  20  21  22  23  24
25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń