eOstroleka.pl
Ostrołęka, TYLKO U NAS

Paweł Niewiadomski: Ostrołęka ma potencjał. Tylko ten potencjał nie jest obudzony [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 5810
zdjecie 5810
REKLAMA

"Ostrołęka nie miała szczęścia do układów politycznych krajowych i lokalnych, więc jest jak jest. Potrzeba prezydentury otwartej, prezydentury dialogu i myślę, że wspólnie ze swoją drużyną, a są to ludzie nieprzypadkowi, jesteśmy w stanie obudzić w mieście potencjał, który w nim drzemie" - mówił w ostatnim słowie do wyborców podczas debaty eOstrołęki i RCS Livestream kandydat na prezydenta Ostrołęki Paweł Niewiadomski.

To była niezwykle interesująca dyskusja o Ostrołęce. Debata eOstrołęki i RCS Livestream była najważniejszym wydarzeniem tej kampanii wyborczej. Na jej zakończenie kandydaci mieli 2 minuty, by przekonać do siebie wyborców.

Paweł Niewiadomski z Naszej Ostrołęki 2024 w ostatnim słowie do wyborców postanowił przytoczyć przykład z własnego życia.

- Cofnę się o 13 lat. Kończę studia prawnicze i stoję przed dylematem: wracać do Ostrołęki czy zostać w dużym mieście? Ja postanowiłem zaryzykować. Wiem, że dużo ludzi tak nie robi. Ale swoją ciężką pracą, najpierw ucząc się zawodu adwokata, a teraz wykonując go przez ostatnie 8 lat, uważam, że to miasto ma potncjał. Tylko ten potencjał nie jest obudzony. Ja uważam, że Ostrołęka jest moim miejscem na ziemi. Prowadzę tu swoją kancelarię, pomagam ludziom jak mogę w czasami trudnych sytuacjach życiowych. Poznałem tu swoją piękną żonę Karolinę, mamy prześliczną, małą córkę Zofię, dla której też startuję. Chcę żeby Ostrołęka była tym miastem dla przyszłych pokoleń młodych ostrołęczan, żeby oni nie uciekali do innych miast - mówił, dodając:

Miastu jest potrzebny dobry gospodarz, który jest otwarty. Urząd Miasta nie jest zamkiem czy twierdzą, do którego zwykły Kowalski nie ma wstępu czy ma wstęp ograniczony. Trzeba być prezydentem pragmatycznym, czyli takim, który (jest) ponad wszelkimi podziałami, prezydentem koncyliacyjnym potrafiącym słuchać, ale i potrafiącym rozmawiać ponad podziałami. W interesie mieszkańców Ostrołęki jest, by ona się rozwjała.

- Widzieliśmy jak to wyglądało na przestrzeni ostatnich lat, Ostrołęka nie miała szczęścia do układów politycznych krajowych i lokalnych, więc jest jak jest. Potrzeba prezydentury otwartej, prezydentury dialogu i myślę, że wspólnie ze swoją drużyną, a są to ludzie nieprzypadkowi, jesteśmy w stanie obudzić w mieście potencjał, który w nim drzemie - zakończył Niewiadomski.

Materiał filmowy 1 : OBEJRZYJ CAŁĄ DEBATĘ:

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×