2017-11-28T13:46:12+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Stypendia Prezesa Rady Ministrów rozdane [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. ePrzasnysz.pl
REKLAMA
0
0
0

48 uczniów z regionu ostrołęckiego otrzymało stypendia przyznawane przez Prezesa rady Ministrów. Uroczysta gala, podczas której wręczono wyróżnienia najzdolniejszej młodzieży odbyło się w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu.

W uroczystości uczestniczył Krzysztof Bieńkowski, kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie, Andrzej Sosnowski Wicekurator Oświaty Mazowiecki oraz przedstawiciele samorządów i szkół z Makowa Mazowieckiego, Przasnysza, Wyszkowa, Ostrołęki i Ostrowi Mazowieckiej.

Krzysztof Bieńkowski zwrócił się do stypendystów słowami, że nagroda przez nich otrzymana jest bardzo ważna, gdyż przyznawana jest tylko najlepszym i najwybitniejszym uczniom. Andrzej Sosnowski, Mazowiecki Wicekurator Oświaty  zwrócił uwagę na to, iż aby otrzymać taką nagrodę trzeba się bardzo poświęcić nauce i zdobywaniu wiedzy, nawet zarywając noce.

Andrzej Brodzki, dyrektor Zespołu Szkół Powiatowych, w którym odbyła się uroczystość nadmienił, że w tym roku nowych uczniów jest ponad 260, gdzie planowano przybycie tylko 180. Daje to nadzieje na powrót szkoły do dawnej świetności, kiedy uczniów w tej placówce było około 2500.

W imieniu stypendystów głos zabrała Weronika Goś, która stypendium otrzymała po raz drugi. W tym roku odebrała je z rąk premier Beaty Szydło.

Lista uczniów, którzy otrzymali Stypendia Prezesa Rady Ministrów.

Powiat Przasnysz:
1. Stepnowska Julia – uczennica – Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu
2. Kawiecka Patrycja – uczennica – Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu
3. Goś Weronika – uczennica – Technikum w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu (odebrała dyplom od PRM)
4. Wilga Dominika Maria – uczennica – Liceum Ogólnokształcącego w  Jednorożcu
5. Łachacz Aleksandra – uczennica – Akademickie Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu
6. Piotrowski Szymon Eugeniusz – uczeń – Technikum w Przasnyszu
7. Brodzik Andrzej – uczeń – Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Powiatowych w Chorzelach

Miasto Ostrołęka:
1. Gawrych Kinga  - uczennica - I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce
2. Daniszewski Hubert – uczeń - II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce
3. Kołakowski Kamil – uczeń –  III Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr 5 w Ostrołęce
4. Krzyżak Natalia – uczennica – Liceum  Klasycznego w Ostrołęce
5. Pieńkosz Wioleta – uczennica – II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce
6. Ogonowski Sebastian – uczeń – Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce
7. Wronowska Sylwia – uczennica – Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce
8. Michalak Agata – uczennica – V Liceum Ogólnokształcącego w  Zespole Szkół Zawodowych Nr 3 w Ostrołęce
9. Dobkowska Milena – uczennica – Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 3 w Ostrołęce
10. Świderek Martyna – uczennica – Technikum Nr 4 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce

Powiat Ostrołęka:
1. Kozłowska Karolina - uczennica – Technikum w Zespole Szkół Powiatowych w Łysych
2. Ambroziak Marta – uczennica – Technikum w Zespole Szkół Powiatowych w Baranowie
3. Sokołowska Małgorzata Krystyna – uczennica – Technikum w Zespole Szkół Powiatowych w Czerwinie
4. Skierkowska Jolanta – uczennica - Technikum w Zespole Szkół Powiatowych w Goworowie
5. Szabłowska Paulina – uczennica - Technikum w Zespole Szkół Powiatowych w Troszynie
6. Makowiecki Michał – uczeń – Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Powiatowych w Myszyńcu
7. Zyśk Ewelina – uczennica – Technikum w Zespole Szkół Powiatowych w Myszyńcu
8. Kozon Kamil – uczeń – Technikum w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle
9. Jędrzejczyk Dominika – uczennica – Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle

Powiat Maków Mazowiecki:
1. Niesłuchowska Zuzanna – uczennica – Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół w Makowie Mazowieckim
2. Pieńkowski Piotr – uczeń – Technikum w Zespole Szkół w Makowie Mazowieckim
3. Wielgolewska Małgorzata – uczennica - Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Makowie Mazowieckim
4. Dudek Małgorzata – uczennica – Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół w Krasnosielcu
5. Pietraczyk Aleksandra – uczennica – Technikum w Zespole Szkół w Różanie
6. Słowikowska Ilona – uczennica – Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół w Różanie

Powiat Ostrów Mazowiecka:
1. Jary Bartosz – uczeń - Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowi Mazowieckiej
2. Jasińska Karolina – uczennica - I Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
3. Grabowski Piotr – uczeń – Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
4. Pawłowski Damian – uczeń – Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej
5. Rowińska Magdalena – uczennica – II Liceum Ogólnokształcącego w  Zespole Szkół Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej
6. Jurkiewicz Dominik – uczeń - Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie
7. Stańska Żaneta – uczennica – Technikum w Zespole Szkół w Małkini Górnej

Powiat Wyszków:
1. Archacka Natalia – uczennica – Technikum w Zespole Szkół Nr 3 w Wyszkowie
2. Ambroziak Wiktoria Anna – uczennica – II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 3 w Wyszkowie
3. Dyga Wioletta – uczennica – IV Liceum Ogólnokształcącego w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Wyszkowie
4. Dudek Anna Patrycja – uczennica – Technikum Poligraficzno – Usługowe w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Wyszkowie
5. Domalewska Sylwia – uczennica – II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr 1 w Wyszkowie
6. Branicka Magdalena Anna – uczennica – Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 w Wyszkowie
7. Czarnecki Krzysztof Tomasz – uczeń – Technikum w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie
8. Rejnuś Błażej – uczeń – III Liceum Ogólnokształcącego w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie
9. Szurawski Błażej – uczeń – I Liceum Ogólnokształcącego w Wyszkowie

zdjęcia, źródło: ePrzasnysz.pl

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
 24 25 26 27 28 29 30
 31  1  2  3  4  5  6