Ryś

Tak naprawdę wyglądała „Kolorowa Niepodległa” [VIDEO]

0    
Polska 2011-11-13 18:23
Warszawa: Na portalu Blogpress.pl opublikowano nagranie zarejestrowane 11 listopada w czasie tzw. „Kolorowej niepodległej”.

Marsz Niepodległości 2011: „Gazeta Wyborcza, wzywająca od wielu dni do blokady, przeliczyła się” [ZDJĘCIA]

0    
Polska 2011-11-12 10:21
Poseł PiS, Arkadiusz Czartoryski, brał udział w Marszu Niepodległości. Publikujemy jego krótką relację i zdjęcia, które przesłał do naszej redakcji.

VII kadencja Sejmu rozpoczęta. Nasza fotorelacja [ZDJĘCIA]

0    
Polska 2011-11-08 16:29
Warszawa: We wtorek, 8 listopada, o godzinie 11 rozpoczęło się pierwsze posiedzenie VII kadencji Sejmu. Wśród parlamentarzystów jest trzech ostrołęczan - posłowie Arkadiusz Czartoryski (PiS) i Andrzej Kania (PO) oraz senator Robert Mamątow (PiS). Nasz reporter towarzyszył im dzisiaj na Wiejskiej.

„Ziobryści” utworzyli klub „Solidarna Polska”. Jego szefem został Arkadiusz Mularczyk

0    
Polska 2011-11-07 19:15
Prawo i Sprawiedliwość podzielone - 16 parlamentarzystów tej partii utworzyło klub parlamentarny „Solidarna Polska”. Na jego czele stanął Arkadiusz Mularczyk.

Ruch Palikota i SLD za związkami partnerskimi

0    
Polska 2011-10-26 16:56
Ruch Palikota i Sojusz Lewicy Demokratycznej chcą zalegalizować tzw. związki partnerskie.

Arkadiusz Czartoryski i Robert Mamątow dziękują za poparcie

0    
Ostrołęka 2011-10-11 13:58
Wybory parlamentarne 2011: Arkadiusz Czartoryski ponownie został posłem, a Robert Mamątow otrzymał mandat senatora. W liście przesłanym do naszej redakcji obaj parlamentarzyści dziękują wyborcom za poparcie.

Nowi parlamentarzyści na Wiejskiej

0    
Polska 2011-10-11 13:34
Wybory parlamentarne 2011: Mimo że liczba posłów Prawa i Sprawiedliwości zwiększyła się nieznacznie, wśród wybranych parlamentarzystów jest wiele nowych twarzy, które na Wiejskiej nie gościły od dawna, lub pojawią się na niej po raz pierwszy.

Wybory parlamentarne 2011: Wyniki w okręgu siedlecko-ostrołęckim

0    
Ostrołęka 2011-10-10 12:57
Wybory parlamentarne 2011: Podajemy wyniki wyborów w okręgu siedlecko-ostrołęckim.

Ostrołęckie PiS podsumowało kampanię wyborczą (VIDEO, ZDJĘCIA)

0    
Ostrołęka 2011-10-07 22:36
Wybory parlamentarne 2011: W piątek politycy i działacze ostrołęckiego Prawa i Sprawiedliwości podsumowali kampanię wyborczą.

Czartoryski: „W niedzielę sami zadecydujemy, kto będzie nas reprezentował”

0    
Ostrołęka 2011-10-06 11:06
Wybory parlamentarne 2011: Publikujemy list posła Arkadiusza Czartoryskiego, kandydata Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu, startującego z trzeciego miejsca w okręgu siedlecko-ostrołęckim.

Debata przedwyborcza w Ostrołęce: „Kampania to nie jest dobry okres do mówienia prawdy” (VIDEO, ZDJĘCIA)

0    
Ostrołęka 2011-10-04 19:34
Wybory parlamentarne 2011 We wtorek w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Społecznej odbyła się debata kandydatów do parlamentu. Udział w niej wzięli ostrołęccy kandydaci do Sejmu z list PiS, PO, SLD i PSL.

Debata kandydatów do parlamentu Radia „Nadzieja” (TRANSMISJA NA ŻYWO)

0    
Ostrołęka 2011-10-04 12:12
Wybory parlamentarne 2011: We wtorek o godz. 16 w Wyższej Szkole Ekonomiczno Społecznej przy ul. Kołobrzeskiej odbędzie się debata kandydatów do parlamentu z Ostrołęki, którą zorganizowało Radio „Nadzieja”.

Plakatowa wojna w Ostrołęce, czyli ostatni tydzień kampanii wyborczej

0    
Ostrołęka 2011-10-02 10:58
Wybory parlamentarne 2011: Właśnie rozpoczął się najgorętszy okres kampanii wyborczej, kandydaci mają jeszcze tylko pięć dni, aby przekonać do siebie wyborców. W te ostatnie dni kampanii przedwyborcza agitacja osiąga swoje apogeum.

Profesor Krystyna Pawłowicz w Ostrołęce: „Nie chciałabym żyć w kraju, w którym rządzi Rycho i Zbycho” (VIDEO, ZDJĘCIA)

   
Ostrołęka 2011-10-01 20:40
Wybory parlamentarne 2011: W sobotę, 1 października, numer jeden na liście PiS w naszym okręgu wyborczym - profesor Krystyna Pawłowicz - spotkała się z mieszkańcami Ostrołęki.

Spotkanie z profesor Krystyną Pawłowicz w Ostrołęce

0    
Ostrołęka 2011-09-29 13:10
Wybory parlamentarne 2011: W sobotę, 1 października, o godz. 14. w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce (ul. Głowackiego 44, nad restauracją "Avalon") odbędzie się spotkanie z profesor Krystyną Pawłowicz, kandydatką na posła z okręgu ostrołęcko-siedleckiego.

Nowy spot wyborczy Arkadiusza Czartoryskiego: „To tata nauczył mnie miłości do Ojczyzny” (VIDEO)

0    
Ostrołęka 2011-09-28 23:04
Wybory parlamentarne 2011: Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Arkadiusz Czartoryski, zaprezentował swój nowy spot wyborczy. W trwającym ponad minutę nagraniu do głosowania na Czartoryskiego zachęcają Dorota Andrzejczyk, przewodnicząca Rady Osiedla Sienkiewicza oraz prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski.

Spot wyborczy Arkadiusza Czartoryskiego: „Polska jest moim domem, w domu chcę czuć się bezpiecznie”

   
Polska 2011-09-22 09:30
Wybory parlamentarne 2011: „Chciałabym, żeby Polska była wolna, żeby każdy człowiek mógł dokonywać swojego wyboru” - mówi młoda dziewczyna na początku spotu wyborczego Arkadiusza Czartoryskiego.
Kategorie
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×